Wersja do druku

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Łucznik, w stanie idealnym, bardzo zadbana- praktycznie jak nowa,uzytkowana jako maszyna zastępcza.Bardzo cicho szyje /wróciła z przeglądu i regulacji/ .
Ma 19 ściegów /proste -3 położenia igły/, zyg zak, ścieg elastyczny, do bielizny, do wszywania gumek, ściegi kryte, overlockowy, półoverlockowy, ściegi ozdobne, także ściegi potrójne /stębnówka i zyg zak/, obszywanie dziurek na guziki, przyszywanie guzików. Nawlekanie nitki bębenka, regulowany docisk stopki, płynna regulacja długości i szerokości ściegu, szycie wstecz, ma funkcje cerowania i haftowania, oraz szycie dzianin dwuigłówką. Maszyna ma metalowe części i obudowę, szyje dosłownie wszystko.
Cały komplet obejmuje maszynę, kabel wraz z regulatorem /pedał/, podstawka, do tego akcesoria czyli wszystkie stopki, igła i bębenki, linijka itd.
Cena 280 zl.Kurier 20 zl.



--- Ostatnio edytowane 2016-02-17 12:10:01 przez flower ---

--- Ostatnio edytowane 2016-02-18 12:39:19 przez flower ---

--- Ostatnio edytowane 2016-04-19 14:45:52 przez flower ---

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
aktualne.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Super maszyna.
________________________________________________________
Mowa szczera trwa wiecznie,
lecz fałszywa tylko chwilę.
-Salomon-
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
dokładnie.Kiedys robili sprzety na lata, a dzis, "aby do gwarancji"
Avatar użytkownika
Świeżynek
Aktualne, cena ostateczna?
Serio "szyje dosłownie wszystko"? Mam trochę ścinków miękkiej, ale grubej skóry, da radę przy jej pomocy zamienić je w np. portfel?
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Skóry w ogole nie szylam, ale gruby filc szyje bez problemu, musialby sie wypowiedziec ktos kto szyl na Luczniku skory.
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Jest możliwość wbudowania tej maszyny w stół ? Chodzi mi o to , czy ma jakieś otwory w obudowie do takiej zabudowy .

Pozdrawiam :papa:
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
zabudowa sie nigdy nie interesowalam, bo uzywamy tylko walizkowych, ale byc moze jesli sie ja wyciagnie z walizki to bedzie mozna wstawic w szafke, ale poniewaz nie mam z tym doswiadczenia to nie chce mowic ze to jest na 100%.

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.