Wersja do druku

2 strony: < 1 2

Avatar użytkownika
Krawiec-Filozof
Aga M - masz mój like! :okok:
Podobnie reaguję...
________________________________________________________
Maszyna do szycia składa się z:
1. maszyny zasadniczej
2. maszynisty
https://www.facebook.com/Zibiasz
Avatar użytkownika
Świeżynek
Faktycznie, może dziwnie zabrzmiało to zapraszanie do polubienia, nikogo nie zmuszam - nie zależy mi na lajkach - z resztą jak widać mam ich na fb niespełna 20, nie zapraszałam nikogo, jak ktoś trafił i mu się spodobało to polubił. Pisząc w kontekście bloga, chodziło mi o to ,że możecie tam znaleźć więcej zdjęć i konkretniejsze opisy jak coś "stworzyłam". Dodając czasami posta z telefonu siedząc w pociągu, gdzie regularnie co 5 min gubię zasięg nie mam możliwości opisywać i wklejać wszystkich zdjęć moich "uszytek" na wszystkie grupy do których przynależę. Dlatego dodaję pełną relację na bloga, tutaj tylko 1/4 tego. Jeśli Was uraziłam tym moim zaproszeniem do polubienia i śledzenia bloga to przepraszam :) Pozdrawiam :)

--- Ostatnio edytowane 2016-02-18 18:01:58 przez kinja ---
Avatar użytkownika
Krawiec-Filozof
Hej, Kinja!
Dobrze, że się od razu nie nabzdyczyłaś, tylko chcesz wyjaśnić sytuację.
Widzisz, tak to już jest, że wiele z dziewcząt (chyba właściwie większość?) prowadzi poza forum własne blogi, a niektóre z nich są naprawdę wciągające, pisane ze swadą i lekkością, tzw. "currente calamo", z fajnym poczuciem humoru, czy autoironii. Uwierz mi, że doba jest za krótka, aby prześledzić choćby aktualne wpisy na wszystkich! A nawet za tymi ulubionymi też ciężko nadążyć...
Spotykamy się tu, na forum, gdzie dzielimy się uwagami, spostrzeżeniami, wiadomościami i swoimi pracami, a jeżeli któraś z prac spotyka się z zaciekawieniem - można sobie na odnośnym blogu prześledzić szczegóły. Dziewczyny mają adresy swoich blogów w stopce/sygnaturce pod swoimi postami i to jest wystarczające.
Dlatego tak niezręcznie wypada, kiedy ktoś zaczyna swoją obecność na forum od przekierowania na bloga, w dodatku formułując to w taki niefortunny sposób. Bo niby dlaczego mamy pragnąć "bycia na bieżąco"? Będzie sprawdzian? :D
Kiedy się zastanowisz chwilę - sama dostrzeżesz tę niezręczność...:)
Ale skoro się nie obraziłaś (a już tak się też zdarzało) - to znaczy, że jednak chcesz, mimo szorstkiego powitania, uczestniczyć w życiu forum, co Ci się chwali.
To teraz szyj i pokazuj! :) I nie chowaj urazy. Wszyscy mamy masę zajęć, a tu zaglądamy hobbystycznie, znamy się od dawna, cenimy i lubimy nawzajem, czasem się trochę posprzeczamy, kiedy indziej oblewamy wiadrami słodyczy i ogólnie jest fajnie! :) No i przede wszystkim zawsze można liczyć na wsparcie, czy porady.
Kiedy się trochę bardziej zaaklimatyzujesz - sama pojmiesz, co w nas spowodowało taką reakcję... :)
Dosyć słodzenia! Do roboty!:luzik:
________________________________________________________
Maszyna do szycia składa się z:
1. maszyny zasadniczej
2. maszynisty
https://www.facebook.com/Zibiasz
Avatar użytkownika
Świeżynek
Nie obraziłam się i nie miałam takiego zamiaru. Umiem dostrzegać swoje błędy, a jeszcze bardziej cenię jeśli ktoś mnie na nie naprowadza, bo czasem co dobre wydaje się dla mnie, nie jest dobre dla innych. Mam nadzieję, że uda mi się zaklimatyzowac na tym forum bo jest naprawdę przydatne. A jeśli chodzi o ustawienie adresu bloga w sygnaturze to ustawiam to już 10 raz, zapisuje i nie ustawia się. No chyba że Wy widzicie adres strony a ja nie? Dziękuję za cenne rady od starszych forumowiczów, bardzo Was cenię i szanuję ;) Pozdrawiam i życzę dużo słońca w sercu na ten deszczowy (przynajmniej u mnie) początek weekendu :)

--- Ostatnio edytowane 2016-02-19 17:38:12 przez kinja ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Kinja, bo Ty świerzynka jesteś :) Chyba trzeba odpowiednią ilość postów napisać, żeby móc sobie to dodać :) I fakt, nie jest tak, że wszyscy mają facebooka. Z moich znajomych połowa nie ma. Ja, gdybym nie prowadziła fanpage'a, też bym nie miała :)
________________________________________________________

2 strony: < 1 2

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.