Wersja do druku

Avatar użytkownika
Świeżynek
Hej. Witajcie.
Jako bardzo początkująca z dumą i jeszcze zawstydzeniem chętnie pokażę swoje projekty. Brakuje w nich dokładności bo jestem niecierpliwą osobą. Walczę z tym. Dlatego tez bardzo chętnie przyjmę wszelkie podpowiedzi i uwagi na temat moich uszytych ubrań :)
Pierwsza na taśmę leci poszewka na poduchę z zamkiem, który jest tak niewielki, że poduszkę muszę porządnie ugnieść żeby tam weszła :D
Druga to spódnica z koronki z cekinami z wykroju Burdy. Bardzo zmodyfikowana przeze mnie :)
Trzecia to kamizelka z pierwszym użyciem overlocka, dwustronna dzianina bez wykańczania brzegów.
Pierwsza sukienka uszyta na warsztatach :)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
fajne początki, a jak ubrania wyglądają na człowieku? pozdrawiam
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Szycie jest piękne. :buzki::buzki::buzki:
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Twoje początki są dość zaawansowane! :) gratulacje!
Avatar użytkownika
Świeżynek
Bardzo chętnie pokażę je na sobie 😉
Moje ubrania może są trochę skomplikowane w uszyciu. Pewnie gdybym o tym wiedziała przed wyborem danego wykroju czy tkaniny to nigdy bym się za to nie zabrała. Dzięki temu wiele się uczę i mimo błędów jestem z siebie dumna 😀


-----------------------------------------
Hej,
pokazuję kamizelkę na sobie. :)
Dodatkowo uszyta przeze mnie spódnica. Wykrój na podstawie zdjęć zrobiłam sama. Po raz pierwszy szyłam rogi i nawet mi wyszło :D
Mam problem jednak z falowaniem boków. Na jednym jest zamek kryty (wypróbuję patentu z flizeliną następnym razem). Jednak drugi też się faluje nie wiem czemu...
Pasek był krojony z prostokąta i też się nie układa ładnie na talii.

--- Ostatnio edytowane 2016-03-20 16:32:10 przez Projekt-Warsztat ---

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jeżeli to rzeczywiście początki, to szacunek. Kamizelka bardzo twarzowa i mam przeczucie, że będzie Ci słuyć. A spódnica oryginalna i pięknie leży. Gratuluję!
________________________________________________________
http://magdiczka.blogspot.com - moje zmagania z blogowaniem i szyciem ;)

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.