Wersja do druku

Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam, za rok biorę ślub i szukam genialnej, profesjonalnej,odważnej, znającej się na swoim fachu krawcowej. Nie wiem czy suknia jest skomplikowana w uszyciu ale napewno jest pracochłonna. Załączam niżej zdjęcie, zależy mi na idealnym odwzorowaniu. Mam nadzieję że znajdę tutaj osobę, której będę mogła zaufać i powierzyć takie zadanie :)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Myślę, że genialna, profesjonalna, odważna, znająca się na swoim fachu krawcowa się tu znajdzie ;) i to na pewno nie jedna + kilku krawców :)
Dla ułatwienia sprawy proponowałabym podać jeszcze miejscowość skąd jesteś, żeby się nie okazało, że się znajdzie ktoś chętny ale mieszkający na drugim końcu Polski :)
I inna ważna sprawa: ile jesteś gotowa zapłacić za taką usługę, bo to też na pewno ludzi zachęci, no chyba że miałaś już jakiś odzew w wiadomościach prywatnych.
Nie bardzo wiem, czy ludzie tutaj podejmują się takich rzeczy, więc jeżeli nie uda Ci się tutaj to popytaj może wśród znajomych by Ci poleciły w Twojej okolicy kogoś sprawdzonego :)
Mam niewielką wiedzę w tym temacie ale myślę, że takie bardzo dokładne odwzorowanie jest raczej bardzo trudne, a może nawet niemożliwe, poza tym nie widać całego dołu sukienki (chyba, że masz jakieś inne zdjęcie), a co do góry to nie wiem czy nie bedzie problemu ze znalezieniem takiego materiału, ewentualnie będziesz się musiała zadowolić jakimś zamiennikiem, albo ręcznym haftem, co już będzie duzo droższe, ale ja się nie znam bo ani ja niczego takiego nie szyłam ani dla mnie nie szyto więc na 100% nie wiem :)
Suknia ogólnie śliczna :) i mam nadzieję, że Ci się uda ją stworzyć ;)
Avatar użytkownika
Świeżynek
Liczę na to, że się znajdzie chodź narazie się nikt nie odzywa :( mam oczywiście zdjęcie całej sukienki z przodu jak również z tyłu. Wstawiłam tylko górę, ponieważ dół chciałabym troszkę inny niż na zdjęciu i nie ukrywam, że najbardziej zależy mi na bardzo dokładnym odwzorowaniu góry (czyli na najtrudniejszym zadaniu moim zdaniem). Mieszkam za granicą ale pochodzę z województwa lubelskiego. Jeżeli znalazłby się ktoś, kto podjąłby się tego zadania, nie będzie problemu, żebym dojechała i na drugi koniec Polski, ponieważ naprawdę bardzo mi zależy na takiej sukni :) Wśród znajomych już pytałam ale nie potrafili mi pomóc, ponieważ albo nic jeszcze u nikogo nie szyli albo było to tylko np. skrócenie spodni itp. :D Co do kwoty to wolałabym otrzymać propozycje od krawcowych, jestem w stanie dużo zapłacić ale nie majątek :) dziękuję za pomoc i porady. Jeśli ktokolwiek tutaj miałby jakiś kontakt do krawcowych zajmujących się tylko szyciem sukien ślubnych, byłabym wdzięczna za udostępnienie go. Pozdrawiam :)
Avatar użytkownika
Krawiec-Filozof
Faktycznie ładna kiecunia, ale przygotuj się na duży wydatek, bo - według mnie - te listki-aplikacje są naszyte ręcznie, być może już po uszyciu całej sukni. Wskazuje na to ich większe zagęszczenie na biuście, żeby zamaskować prześwitujący biusthalter, a rzadziej rozmieszczone na rękawkach. No i to "rozpraszanie" na dolnej części.
Kiedyś taką bardzo pracochłonną, choć całkiem inną suknię uszyła MPOL - zajrzyj na jej wątek.
Dawno nie zaglądała na forum, ale jeśli napiszesz do niej wiadomość to pewnie dostanie maila z powiadomieniem i się odezwie.

https://ekrawiectwo.net/board/thread/68668/takie-moje-krawieckie-szalenstwa/?page=3
________________________________________________________
Maszyna do szycia składa się z:
1. maszyny zasadniczej
2. maszynisty
https://www.facebook.com/Zibiasz
Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam, szyje sukienki ślubne od 12 lat ,pochodze z podhala, jeśli ktoś potrzebuje uszyć prosze dzwonić 608366027, wysyłka na terenie polski i europy też jest mozliwa,szyje z zdjęcia i projektów, zapraszam

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.