Wersja do druku

Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam.
Zastanawiam się nad studiami na http://www.wseiz.pl/pl/studia/wydzial-architektury/wzornictwo specjalność projektowanie mody. Myślicie, że jak się ma pasję i talent do szycia warto iść na studia? Uczelnia ma pozytywne opinie i dużo kierunków do wyboru.

--- Ostatnio edytowane 2016-05-20 19:39:44 przez balbina33 ---
Avatar użytkownika
Krawiec-Filozof
Czeszcz Balbina! :D

Wiesz, z uczelniami bywa różnie - jednym podcinają skrzydła, innym poszerzają horyzonty...:mysli:
Właściwie więcej tu zależy od Twojego wewnętrznego imperatywu, Twojej chęci opanowania fachu, ale bez ryzyka zaszczepienia u siebie własnej maniery wykładowców...
Chyba najlepiej byłoby skontaktować się ze słuchaczami, bo od nich uzyskasz najbardziej wiarygodne wieści. Może mają jakąś grupę na FB, a może jakiś Fan Page? Może sama uczelnia ma swoją witrynę w sieci? Po tym można sporo wywnioskować, czy np. organizują jakieś konkursy dla studentów, jakieś zajęcia pozaszkolne itd...
Ogólnie rzecz bioręcy - spróbuj się zorientować, czy słuchacze są zadowoleni i mają ciekawe dokonania?
________________________________________________________
Maszyna do szycia składa się z:
1. maszyny zasadniczej
2. maszynisty
https://www.facebook.com/Zibiasz
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Witaj :)

Myślę, że na studia zawsze warto iść, bo można się sporo nauczyć, nie tylko tego co dotyczy kierunku, ale ogólnie radzenia sobie z większością rzeczy, odpowiedniego gospodarowania czasem itp. ;)
Na pewno warto się uczyć i rozwijać, dopóki masz na to siły ;) chodzi o to by wybrać odpowiedni kierunek, jeżeli bardzo to lubisz i uważasz, że to może Ci zapewnić super przyszłość to warto próbować ale musisz być zawzięta, pracowita i cierpliwa, bo sama pasja może nie wystarczyć. Nie wiem jak to jest ze znalezieniem pracy po takich studiach ale myślę, że aby się dostać gdzieś wysoko i być jakimś ważnym projektantem to trzeba mieć też sporo szczęścia. Nie wiem co dokładnie zaplanowałaś sobie na przyszłość w związku z tymi studiami, tzn. gdzie dokładnie chciałabyś pracować, może masz już na oku jakieś bardzo konkretne miejsce do którego chcesz się dostać albo dla kogo pracować ;) ale musisz liczyć się z tym że może nie być łatwo. Może się mylę ;)
Podpowiedz nam jaką szkołę dokładnie skończyłaś :)

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.