Wersja do druku

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Witam wszystkich. Nie było mnie tu dość długo, ale jak trwoga to do ekrawiectwa:) Możecie mi powiedzieć czy dół tej sukienki to koło czy marszczony prostokąt? Patrzę, patrzę i nic nie widzę.http://olx.pl/oferta/suknia-slubna-princessa-kamienie-cekiny-m-38-i-l-40-CID87-ID9nsaF.html


--- Ostatnio edytowane 2016-05-29 17:00:25 przez Gosia67 ---
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Istnieje jeszcze opcja marszczonego koła i ku tej opcji bym się skłaniała.
________________________________________________________
"Inteligencja jest jak nogi, masz za dużo to się potkniesz" Terry Pratchett
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Tego się obawiałam, powli szykuję się do szycia sukni dla córki, bardzo jej się podoba ten model ale nie jest tak szczupła jak ta modelka i marszczone koło to raczej nie dla niej. Będę musiała uszyć jakąś krótką próbną.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Też bym tutaj obstawiała marszczone koło :)
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
A czy Córka już mierzyła sukienki o takim fasonie? Princess rzadko kiedy wygląda na żywo tak jak w katalogu, ważne są proporcje i wąska talia. W linku są zdjęcia azjatki a one filigranowe są.
Wychodząc za mąż można się wybrać do salonu np z koleżanką lub Mamą i pomierzyć wszystko, co tam mają. Teraz w erze smartfonów da się też porobić zdjęcia i w domu, na spokojnie wybrać coś do szycia...Czasem zupełnie niebrany pod uwagę fason robi z przeciętnej figury coś wspaniałego i odwrotnie - upatrzony wygląda koszmarnie. Znam mnóstwo dziewczyn, które doznały w salonach szoku mierząc taką "księżniczkową" sukienkę. Chyba, że to już po salonowych konsultacjach jest i tylko szycie zostaje...:):zawstydzony:

Żeby nie było wątpliwości, nie mam zamiaru nikogo odwodzić od szycia takiej sukienki. Przeczytałam tylko, ze Córka autorki wątku ma szerszą talię i może moja rada oszczędzi czasu, pracy albo nerwów...:)

--- Ostatnio edytowane 2016-11-16 11:23:28 przez Drozdzikowa ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jeśli mogę dorzucić swoje trzy grosze, marszczenie jest oczywistą oczywistością, koło również, ale nie całe!! To jest wycinek koła, pół, 2/3?

________________________________________________________
Nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi.

http://goraloveszycie.blogspot.com/

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.