Wersja do druku

Avatar użytkownika
Świeżynek
Dzień dobry . Zarejestrowałam się na tym portalu, gdyż bardzo zaciekawiło mnie forum odnośnie kupna maszyn do szycia. Ja mam maszynę do szycia od 22 lat , i myślę że czas na nową. Nie miałam pojęcia że maszyny mogą mieć tyle bajerów ! Nitkę zakładam sama , jak się plącze, to naciągam z góry , albo , przy bębenku naciąg i już. Nie zawsze się uda , to skoryguję ręcznie. Amatorkom jestem zupełną , zazwyczaj skracam nogawki , ze względu na mój wzrost :D .Maszynę chciała bym mieć nową głównie do skracania lub zwężania rzeczy sportowych , głownie szytych z ciągliwych materiałów.Ogólnie fajny i ciekawy portal , przynajmniej na pierwszy rzut oka :kwadr:
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Witaj :)
Chyba nie aż taka amatorka z Ciebie skoro już tyle czasu szyjesz :) no chyba, że więcej maszyna stała nieużywana niż szyła ;)
Avatar użytkownika
Świeżynek
Więcej stoi , bo sama szyje , i się jej boję :) Jakieś zwarcie następuje przy szyciu, i trzeba ją z prądu wyłączać żeby przestała :rotfl:
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Witaj

A mogę spytać jaką masz maszynę? Może warto zainwestować w naprawę, bo ceny dobrego sprzętu mogą niektórych doprowadzić do zawału :oczko:
________________________________________________________
Nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi.

http://goraloveszycie.blogspot.com/
Avatar użytkownika
Świeżynek
łucznik 780
Avatar użytkownika
Świeżynek
Hi!
>>Jakieś zwarcie następuje przy szyciu, i trzeba ją z prądu wyłączać żeby przestała

najprawdopodobniej kondensator w pedale, kosztuje pare groszy i okolo 15 min. majsterkowania.
Zainwestowal bym na twiom miejscu.
pozdrawiam
Avatar użytkownika
Świeżynek
Dziękuję bardzo :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Rafael dobrze prawi, naprawiaj bo to dobra maszyna, a jak chcesz bajerzastą to tym bardziej tą naprawiaj(znaczy ten pedał), będzie na czym szyć już dziś, a pieniążki odkładaj na taką ful wypas, bo zamieniać tą na taka za 300zł to grzech niemalże :)
________________________________________________________
Nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi.

http://goraloveszycie.blogspot.com/

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.