Wersja do druku

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Witam serdecznie. Od dawna obserwuję Forum i korzystam z cennych informacji. Szyję amatorsko od wielu lat. Moja maszyna to Singer 9423.Jest to model raczej rzadko spotykany.Kupiłam ją 20 lat temu i była bardzo droga, kosztowała 1000 złotych. Maszyna ta ma ukośne mocowanie stopki.Kilka stopek miała.Nie było natomiast stopki do krytych zamków (20 lat temu pewnie takich wcale nie było)ale szczęśliwie dokupiłam w sklepie u Czeremchy stopkę Prym i pasuje.Nigdy nie zdecydowałabym się na zakup gdybym nie poznała Czeremchy i jej profesjonalizmu na Forum. Mania
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Tak! Jeśli chodzi o Czeremchę to z stu procentach się zgadza. Jest to osoba z wielkim zasobem wiedzy krawieckiej, którą chętnie się dzieli z innymi.
________________________________________________________
Mowa szczera trwa wiecznie,
lecz fałszywa tylko chwilę.
-Salomon-
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Nie wiem dlaczego ale wpis się zdublował.

--- Ostatnio edytowane 2016-08-15 18:30:03 przez mamamarta ---
________________________________________________________
Mowa szczera trwa wiecznie,
lecz fałszywa tylko chwilę.
-Salomon-
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
:hejka: witamy
A 20 i więcej lat temu były niezłe cuda, sama miałam kilka do mojego 30 letniego łucznika, niestety pożyczonych, ale że mam już inną maszynę i inne cuda :D
________________________________________________________
Nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi.

http://goraloveszycie.blogspot.com/
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Przeczytałam na Twoich uszytko-dziergatkach wpis o maszynach.Świetny. Ja zakupiłam w tym roku owerlok Brother 1034 Raz na 20 lat można dokonać zakupu :)i teraz go "ogarniam"
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Bardzo mi miło że wpis się podobał. Ostatnio mam bardzo mała czasu na bloga, ale zaglądaj, będą dalsze przemyślenia o maszynach i nie tylko :)
A owera eksploatuj i chwal się jakie cuda na nim tworzysz :)
________________________________________________________
Nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi.

http://goraloveszycie.blogspot.com/
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Przeczytałam na Twoich uszytko-dziergatkach wpis o maszynach.Świetny. Ja zakupiłam w tym roku owerlok Brother 1034 Raz na 20 lat można dokonać zakupu :)i teraz go "ogarniam"
Mam tego samego overa, jest super. Dokupiłam do niego pojemnik na ścinki i tym samym stał się dla mnie overem idealnym :) trochę się przy nim rozleniwiłam i nie ustawiam za każdym razem naprężenia nici no chyba że faktycznie mam materiał zupełnie cienki lub gruby, bardzo rzadko zdarza mi się żeby ścieg wyszedł nie taki jak trzeba :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Też planuję dokupić pojemnik ,bo niestety śmiecę okropnie w miejscu pracy i oczywiście rozwlekam nitki i ścinki po całej chałupie.

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.