Wersja do druku

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Od dłuższego już czasu przeglądam wasze forum a to za sprawą Ani Czeremchy kiedy trafiłam na jej bloga :)i tak podczytuje i oglądam aż w końcu się zarejestrowałam :):zawstydzony:
Jestem żoną, matką i babcią która jako młoda osoba uczyła się szycia, w kryzysie szyła dla siebie rodziny i znajomych aż do pewnego "ale" i wtedy przestała, ale za to zaczęła trochę bawić się haftem, uprawiać ogródek i czytać :D Teraz jako już "wiekowa" osoba wracam powoli do szycia ale też tylko dla siebie .
Pozdrawiam Tosia
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Witamy serdecznie:kwiatek: Też jestem osobą wiekową:):)
________________________________________________________
Mowa szczera trwa wiecznie,
lecz fałszywa tylko chwilę.
-Salomon-
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Łoj tam wiekowa, ważne że "robótkowa" :oczko:
Witam serdecznie :hejka:
________________________________________________________
Nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi.

http://goraloveszycie.blogspot.com/
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Witaj :) niektórzy pewnie się tu od Ciebie wiele nauczą ;) mam nadzieję że nie raz poratujesz dobrą radą.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Witam ponownie :hejka:długo mnie TU nie było :(a to dlatego że było masę innych obowiązków i na forum zaglądałam, ale już na nic innego nie było czasu:(a później zawalił mi się świat:beczy: bo po krótkiej chorobie zmarł mój mąż :zalamka:Teraz powoli i ja wracam do życia i zaglądam co u Was słychać :)Może nareszcie nauczę sie jak wstawić zdjęcia i pochwalić się czasami swoimi pracami :mysli:.
Pozdrawiam Tosia :buzki:
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Pozdrawiamy ponownie.:)

Klikamy dodaj obrazy -> wybierz plik -> wybieramy plik , klikamy -> klikamy załaduj -> opublikuj post i wuala , gotowe.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Witaj Tosial. :pocieszacz:
Z doświadczenia Ci powiem, że da się żyć. Świat jest inny, ale trzeba szukać sobie przyjemności, a jedną z nich jest szycie.:buziak:
Avatar użytkownika
Administrator
Witaj ponownie!
Strasznie mi przykro z powodu śmierci męża :( Ściskam mocno i trzymam kciuki za powrót do normalności. Śmiało do nas zaglądaj i komentuj :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.