Wersja do druku

8 stron: « < 2 3 4 5 6 7 8 >

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Musisz mieć już ładną kolekcję zajączków ;)
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Nie ma ich niestety bo się rozeszły....:)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Dla odmiany wczoraj uszyłam coś innego. A mianowicie zasłonki do pokoju synka. Znów musiałam pokombinować bo materiał z odzysku trochę okazała się za krótki. Zainspirowałam się również autkami które urzekły mnie kiedyś u Susanny, żeby ożywić trochę ciemny kolor.
Dorobiłam też w tym samym kolorze girlandę i ubranko dla jednego z króliczków synka.

________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Dzisiaj uszyłam czapeczkę dla synka, w związku z tym iż wszystkie czapki z zeszłego roku za małe a zakupy z moim dzieckiem to istna katorga zabrała się dziś za szycie czapki i chustki z polaru. Wykrój zrobiłam na oko ale wyszła całkiem fajna.

Czapeczka dwustronna z resztek polarowych i dwustronna apaszka zapina na rzep.
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Bardzo fajne uszytki. Zasłonka wcale nie wygląda na sztukowaną a czaporek prawie kraslanowy i na dodatek w moim ulubionym kolorze;)
________________________________________________________
Porządek powinien brać przykład z bałaganu i robić się sam.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Szycie pełną parą ;)
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Dziś okropnie chciałam coś uszyć, ale nie wiedziałam co. Nie chciało mi się szyć niczego co by wymagało wiele czasu i poświęcenia, ale miałam głód szycia, zresztą jak zwykle.
Więc zrobiłam dziś choinki, które nie wymagają wiele pracy. Fany element świątecznej dekoracji, lub prezent dla kogoś kto nie ma czasu na ubieranie choinki.
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Bardzo dawnonie nie było. A czas szybko ucieka. Praca zawodowa całkowicie zabrała mi siły . Jednak od jakiegoś czasu wróciłam do szycia i od czasu do czasu coś tworzę. Oto kilka moich ostatnich uszytków ...
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Dzisiaj chce pokazać rzeczy które uszylam ostatnio ale nie są to lalki aniołki ani zajaczki. To rozeK dla dziecka,poduszka księżyc i pileczka dla niemowlaka z wstazeczkami. Poduszka księżyc tak mi się spodobała na czyimś blogu ze postanowiłam ja uszyć.
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Idę sobie Wejherowem a w witrynie piękne tulipany i zające i tak sobie myślę skąd ja je znam🤔a to tutaj 🤗

8 stron: « < 2 3 4 5 6 7 8 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.