Wersja do druku

8 stron: « < 2 3 4 5 6 7 8 >

Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Dziękuję 😊
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
Muszę w końcu uszyć poduszkę chmurkę z nóżkami - śliczności. Bardzo fajnie szyjesz, widać że wkładasz w tę prace duuużo serca :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Dziękuję bardzo za miłe słowa. Ostatnio znajdujednak trochę więcej czasu na szycie. Ale niestety już na siedzenie w internecie mi go brakuje. Bardzo lubię szyć poduszki a już moim hitem są sowy. Uwielbiam je.
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Enij, cudne te podusie, naprawdę:):). Mnie zachwyciły księżyce - wyglądają jak zakochane:):). Sowy i sówki to też fajny pomysł. A jakie wysokie są sówki? Mogą "robić" za breloczek?
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Hej.Duża sowa razem z uszami ma 45 cm . A mała 17.5 To bardziej zabawka sensoryczna dla niemowlaka myślę że trochę za duża na breloczek. Ale zależy co kto lubi ..😊
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Dawno dawno mnie nie było. Czasami coś szyje, ale niedużo. Czasu brakuje. W okresie pandemii w większości szyłam maseczki. Ale u nas od jakiegoś czasu te szyte są zabronione, wiec i to odpadło. Ostatnio jak to przed zbliżającymi się świętami, dostałam natchnienia. Już od jakiegoś czasu miałam ochotę na powrót do moich Aniołów. I właśnie udało mi się jednego skończyć. Będzie sobie siedział na parapecie jako ozdoba tych świat.

--- Ostatnio edytowane 2021-12-02 07:04:36 przez Enij ---
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
W międzyczasie szyłam jeszcze poduszki nie zawsze robiłam foto. To jedna z ulubionych mojego synka

--- Ostatnio edytowane 2021-12-01 11:40:25 przez Enij ---
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Fajowe,to z wykroju albo wzoru te oczka?
Koty moje chciały rehabilitacyjne mieć , ale tu szydełko poszło w ruch, bo maty jej ulubione są made in "popcorn".
Dzieci z kolei lubią najbardziej gładkie - nie potrzebują jak starsi matzczęściąprzeciw odleżynom.
Chyba wezmędruty albo i szydełko - może i "tunezyjskie" - i takie zrobię.
Aniołka pozdrawiam, zarazje obejrzę raz jeszcze.
Co prawda mniej wierzę po chrześcijańsku, zawsze przezawsze wwciągało mnie religio - i kulturoznawstwo orazdaleki Wschód z buddyzmem,mniej chrześcijańskie obrzędy - ale jako dziecko "wierzyłam " zapalenie w Aniołki.
Za to Mikołaj "odpadł" w wieku ok. 6 lat przy niedanej próbie rodziców sprawienia mi przyjemności kolejną paczką ciuszków z Zachodu, zamiast oczekiwanej tablicy szkolnej.
Uuuu... za to nauczyłam się robić wykroje na tym Łuczniku 884 i w wieku lat 10 - 12 szyłam już całkiem sprawnie na nowej maszynie mamy...
Pozdrawiam
________________________________________________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko bardzo nudne i czasochłonne.
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Szyję to co lubię i nie ma to nic wspólnego wspólnego żadna wiarą ani w aniołki ani w mikołaje. Poprostu lubię takie drobne handmade. Kiedyś szyłam tylko odzież ale odnalazłam prawdziwa przyjemność w tworzeniu czegoś innego.

Pozdrawiam
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
Słoooodka kropelka i fajny pomysł do zgapienia - jeśli pozwolisz.
Niebawem kuzynka ma się urodzić dzidziusia więc szukam fajnego pomysłu na prezent :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

8 stron: « < 2 3 4 5 6 7 8 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.