Wersja do druku

Avatar użytkownika
Świeżynek
Witajcie:rotfl:, jestem Gosia i w sumie dopiero zaczynam swoją przygodę z szyciem - wcześniej radziłam sobie ręcznie, ale postanowiłam rozpocząć działania na większą i trochę bardziej profesjonalną skalę. Stąd moje pytanie: czy któraś z Was jest dumną posiadaczką Arki Radom 888? Jakie macie z nią i może w ogóle z tą firmą doświadczenia? Pozdrawiam :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Witaj Gosiu kilka lat temu miałam overlock Arka Radom nie pamiętam numeru serii ale nie byłam zadowolona kosztował ok 300 zł jak tylko zaczęłam więcej obrzucać zaraz spaliła mi się stopka a koszt jej wymiany był ok połowa wartości maszyny, wiec się nie opłacało.
niestety maszyny do szycia wieloczynnościowej nie miałam z tej firmy, natomiast słyszałam wiele pozytywnych opinii o maszynach z Lidla a cena ich jest podobna do Arki Radom.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Bardzo dziękuję za odpowiedź ;) hmm, narzeczony już mi kupił tę Arkę, więc raczej w najbliższym czasie nie będzie mowy o zmianach :D no chyba, że coś się nie daj Boże zepsuje... Zastanawiałam się nad maszynami z Lidla - pojawiają się tam zarówno Singery jak i te ich, powiedzmy, "firmowe" maszyny. Tak jak nad zakupem tej pierwszej dość poważnie myślałam, no bo to w końcu Singer, tak z tą drugą mam pewne problemy - w razie usterki Lidl mi tego nie naprawi, a części pewnie też nie są tak typowe i popularne, żeby móc spokojnie naprawiać ją gdzieś. To oczywiście tylko moje przemyślenia, bo doświadczenia zero. Więc może ktoś podzieli się swoją historią w tym temacie :D Pozdrawiam serdecznie:kwadr:
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Mój mechanik nie odmówił mi nigdy wykonania żadnej usługi przy którejkolwiek z maszyn... Fakt, że chodziło zwykle o przestawienie chwytacza, ale...

Skoro nic innego się w nich nie zepsuło - to chyba nie jest z nimi tak źle? :-)

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.