Wersja do druku

Avatar użytkownika
Świeżynek
Cześć, wczoraj po raz pierwszy dosiadłam maszyny. Uszyłam poszewkę na poduszkę z bawełny. Tak, jest trochę krzywo, tak nie jest idealnie, ale zrobiłam to sama i jestem z tego bardzo dumna. Materiał wygląda pięknie, a i da się na tym spać. Będę tu wrzucać swoje zmagania z dalszym szyciem. Pozdrawiam

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Witaj :)
Jak na pierwsze szycie to wyszło całkiem ładnie. Szyj dalej ;)
Avatar użytkownika
Świeżynek
Bardzo ładnie Ci wyszło. Piękny materiał. Tez jestem nim zafascynowana. ma dwa kolory na bieli i na czerni :)
Szyj dalej, rozwijaj się. Mnie to bardzo uspokaja, uczy cierpliwości. Jak zaczynam szyć, jestem w swoim świecie. Tylko ja i stukot maszyny :)
Avatar użytkownika
Świeżynek
Tym razem dostałam bawełnę w niskiej cenie czerwoną w kropeczki. Stwierdziłam że łatwo będzie zrobić plecak / torbę na ramię typu worek. Już mam z czym chodzić na zakupy

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Świeżynek
Bomba :) Tylko wzmocnij szwy ( tak na wszelki wypadek, bo nie wiem jak szyłaś).
Avatar użytkownika
Świeżynek
Dziękuję za troskę. Szwy oczywiście wzmacniam. Jak przyszyłam szelkę do torby, to podpatrzyłam, że przy innych moich plecakach i np. torbie na laptopa szwy są ułożone w taką kopertę i przeszyte podwójnie. Pytanie z innej beczki, gdybym chciała uszyć spódnicę z koła, to czy bawełna by się do tego nadawała?

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.