Wersja do druku

Avatar użytkownika
Administrator
Chciałbym zwrócić się do Was z prośbą o pomoc dla Michała Moronia.
Michał ma 33 lata, żonę, dwójkę małych dzieci i tłuszczakomięsaka złośliwego.
Dzielnie walczy od 2 lat. Na leczenie rodzina wydała wszystkie swoje oszczędności. Leczy się niekonwencjonalnymi środkami ponieważ lekarze od razu spisali go na straty.
Pisałam o Michale na moim blogu -> KLIK.
Już za niecały miesiąc odbędzie się koncert charytatywny na rzecz chorego w czasie którego będą sprzedawane cegiełki oraz wyroby handmade.
Chcemy zebrać jak najwięcej pieniążków, chcemy aby choć na jakiś czas Iwona i Michał nie musieli żyć w strachu za co opłacą kolejny miesiąc leczenia.
Dlatego zwracam się do Was z gorącą prośbą o przesyłanie do mnie fantów na kiermasz charytatywny. Fanty to własnoręcznie uszyte poduszki, kocyki, ubranka, girlandy, lalki - wszystko to co wychodzi spod maszyny do szycia :) Chętnie przyjmę także biżuterię handmade i przedmioty wykonane techniką decoupage. Przyjmę wszystko, liczy się każda złotówka, każdy pieniądz!

Mój adres:
Magdalena Wiśniowska
Dojazdowa 53
43-186 Orzesze-Gardawice


Więcej o Michale i jego chorobie przeczytacie na stronie Fundacji Stonoga -> KLIK
Jeśli ktoś zechce wspomóc Michała materialnie to już teraz serdecznie dziękuję :)


--- Ostatnio edytowane 2016-10-06 09:24:28 przez Susanna ---
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.