Wersja do druku

Avatar użytkownika
Administrator
Wątek poświęcony wykrojom z kwartalnika Ottobre.
Jestem ciekawa czy ktoś szył z Ottobre dla dorosłych? Bardzo mnie korci, zastanawiam się jak wypada rozmiarówka.
Z Ottobre dla dzieci korzystałam póki co tylko raz i koszulka dla syna wyszła bardzo fajnie rozmiarowo. Wizualnie oczywiście także :)
Niebawem będę szyć dla syna koleżanki bluzę i spodnie więc się przekonam jak na innym dziecku wypada rozmiarówka itd.
Zainteresowanych zapraszam do dyskusji.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Nooo,na takim modelu to wszystko będzie dobrze wyglądało :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja korzystam z Ottobre dla dorosłych nr 2/2015. Uszyłam sukienkę z wykroju nr.10 a teraz szyję model 11, który w zasadzie jest taki sam tylko rękaw ma długi. Noszę 46 i taki rozmiar skroiłam ale spokojnie mogłam mniejszy, nie wiem czy wszystkie modele tak mają czy tylko ten. Główka rękawa ma zaznaczone wdanie ale nie było co wdawać.
Avatar użytkownika
Administrator
Nooo,na takim modelu to wszystko będzie dobrze wyglądało :)
No no niech Cię nie zwiodą te niebieskie oczęta :>
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Administrator
Ja korzystam z Ottobre dla dorosłych nr 2/2015. Uszyłam sukienkę z wykroju nr.10 a teraz szyję model 11, który w zasadzie jest taki sam tylko rękaw ma długi. Noszę 46 i taki rozmiar skroiłam ale spokojnie mogłam mniejszy, nie wiem czy wszystkie modele tak mają czy tylko ten. Główka rękawa ma zaznaczone wdanie ale nie było co wdawać.
Czyli szału nie ma...
Ja zamówiłam wczoraj dwa nr Ottobre dla dzieciaków. Wcześniejsze miałam pożyczone od koleżanki ale myślę, że mając te dwa wydania obszyję Staśka przez najbliższe lata :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Dla dorosłych nie kupuje bo jakoś nie przypadają mi do gustu ich wykroje. Ale dla dzieci owszem, uzbierało mi się już trochę gazetek, ubrania wychodzą bardzo fajne. Poniżej sukienka, bluzka z kapturem i na jednym zdjęciu bluzeczka z krótkim rękawem i spodenki.

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Fantastyczne.Podziwiam. Może i ja się zmotywuję bo jedno Ottobre dla dzieci mam.Te ubranka były szyte przy użyciu owerloka?
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Dziękuję :) ja zszywam zawsze wszystko maszyną wieloczynnościową a dopiero po wszystkich przymiarkach jak wiem że nic nie wymaga poprawek to dopiero wykańczam szwy overlockiem. W ten sposób raz że mam zapas na szwie w razie czego, a dwa że prucie zwykłego szwu stębnującego jest mniej pracochłonne niż overlokowego :)

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.