Wersja do druku

Avatar użytkownika
Świeżynek
Hej hej potrzebuje Waszej pomocy!!
Niedługo wybieram się z moim partnerem na bal a sukienki brak..
Niestety ja i moja figura nie nalezymy to tych z ułatwionym wyborem sukienek :(..
To tak chciałabym uszyć sobie sama tylko nie bardzo mam pomysł na krój..
W zbyt luźnej wyglądam jak w "worku" w zbyt dopasowanej wychodzą niedoskonałości.. Jednak chciałabym na tą okazję ubrać elegancką długą suknie..
Macie jakieś pomysły jak mogłaby wyglądać ta sukienka? Będę wdzięczna za każdą pomoc ;)
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Temat bardzo rozległy , żeby pomóc musiałabyś podać kilka szczegółów, np. talia wąska ? Biodra szerokie? Brzuszek wystający ? Nogi szczupłe ? Ramiona mogą być odkryte? Przy doborze sukni wieczorowej takie szczegóły są ważne .

P.S. Mi się kroi ślub siostrzenicy i powolutku przeglądam modele sukienek, stąd moje pytania ;)
Avatar użytkownika
Świeżynek
Juz podaje :)
Ramiona Mogą byc odkryte choc bardziej wolalabym szerokie ramiaczka, biust calkiem spory (rozmiar dwuze D)brzuszek niestety wystajacy i ciezko sie go pozbyc :(, talia srednia lecz niestety uda spore..
Moze poprostu pokaze wam zdjecie.. Wybaczcie ze takie ale innego nie znalazlam na szybko.. ;)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Masz ładne łydki,myślałaś o takiej do kolana? Dekold V albo koperta . Mam nadzieje że pomogłam choc troche:)
Avatar użytkownika
Świeżynek
Tak myslalam ale jednak bardziej komfortowo bede sie czula w dlugiej ;) a dekolt tez myslalam o V ;)
Mam jeszcze jedno pytanie z jakich tkanin sa najczęściej wykonane takie suknie (sa one delikatne w dotyku i zwiewne)? Bylam dzis wybrac odpowiednia tkanine lecz mi niestety nie bylo takiej.. W większości byly to ciężkie, grube h sztywne tkaniny :(..
Niestety jestem swiezynka w tych sprawach takze bede wdzięczna za kazda konkretna odpowiedź.
Avatar użytkownika
Świeżynek
nie wiem z jakich materiałów ale podpowiem ci jeszcze ze fajne są takie suknie z dekoltem na plecach.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Tak myslalam ale jednak bardziej komfortowo bede sie czula w dlugiej ;) a dekolt tez myslalam o V ;)
Mam jeszcze jedno pytanie z jakich tkanin sa najczęściej wykonane takie suknie (sa one delikatne w dotyku i zwiewne)? Bylam dzis wybrac odpowiednia tkanine lecz mi niestety nie bylo takiej.. W większości byly to ciężkie, grube h sztywne tkaniny :(..
Niestety jestem swiezynka w tych sprawach takze bede wdzięczna za kazda konkretna odpowiedź.
najlepszym rozwiązaniem na "zwiewną" tkaninę był i pozostaje jedwab. może być rzeczywiście sztuczny, bo naturalny kosztuje aż zbyt. ewentualnie dobry jest też aksamit. ale dość specyficzny w stosunku do mankamentów sylwetki (ja to aksamit uwielbiam, ale mam nieidealne uda, toteż używam bielizny wyszczuplającej). ale to już całkiem inny temat :) czyli podsumowując - polecałabym jedwab sztuczny lub aksamit
Avatar użytkownika
Świeżynek
tez teraz mam dylemat i juz sama nie wiem....
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Juz podaje :)
Ramiona Mogą byc odkryte choc bardziej wolalabym szerokie ramiaczka, biust calkiem spory (rozmiar dwuze D)brzuszek niestety wystajacy i ciezko sie go pozbyc :(, talia srednia lecz niestety uda spore..
Moze poprostu pokaze wam zdjecie.. Wybaczcie ze takie ale innego nie znalazlam na szybko.. ;)
Maniaa, to Ty chyba wystającego brzuszka nie widziałaś albo jesteś nieco zakompleksiona. Podsuwam Ci pomysł - sukienka z okładki, Burda "Duże jest piękne" nr 1/2017. Co prawda nie będzie ona zwiewna ale elegancka -raczej tak.

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.