Wersja do druku

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Napaliłam się na ten "Dzień darmowej dostawy" Chciałam sobie kupić jakieś materiały i stopki do maszyny.Tkanin nie znalazłam wcale a stopki tylko w dużych zestawach. Strona 'Dzieńdarmowej dostawy" na moim komputerze nie chce się otworzyć (certyfikat coś tam, coś tam)Przy okazji zobaczyłam, jak bardzo duże są różnice w cenie stopek (takich samych lub wyglądających tak samo)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Znalazłam i zamówiłam. Stopka 9,99 wysyłka darmowa i wiadomość ze sklepu: "Dziękujemy za złożenie Zamówienia. Przystępujemy do weryfikacji możliwości sprowadzenia produktu. Zwykle realizacja tego typu Zamówienia zajmuje nam około 14 dni roboczych. W tym terminie będziemy się kontaktować w celu sfinalizowania transakcji. Jeśli wystąpią trudności w realizacji, powiadomimy Cię o tym w celu ustalenia dalszych działań." Za 14 dni poinformuję czy nastąpiło sfinalizowanie transakcji:)
Avatar użytkownika
Administrator
U mnie w sklepie nie ma dnia darmowej dostawy ale był czarny piątek i duuuużo osób skorzystało :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Mikołaj przyniesie mi bez kosztów wysyłki tkaninę z Tekstilmaru -hasło Mikołaj:)Nic już miałam nie kupować przed świętami. I tu cytat z mojego wnuczka: "Babciu, a ty od Mikołaja to byś pewnie chciała srebrne i złote nici?
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
"Babciu, a ty od Mikołaja to byś pewnie chciała srebrne i złote nici?
Ale fajnego Mikołaja będziesz miała:)


--- Ostatnio edytowane 2016-12-06 15:59:35 przez piekara3 ---
Avatar użytkownika
Świeżynek
Zajmuję się hobbystycznie decoupage i w dniu darmowej dostawy zamówiłam potrzebne serwety, kolorowe materiały z bawełny, papier i lakier bezbarwny do utrwalania dzieła. Jakże się zdziwiłam, gdy w podsumowaniu dostałam informację, że muszę zapłacić za przesyłkę. Zadzwoniłam do sklepu i zapytałam, czy to nie pomyłka, na to miła Pani odpowiedziała, że oni nie uznają takich dni. Cóż, i tak potrzebowałam dokonać zakupu. Za to na Mikołaja dostałam od męża piękne drewniane mini skrzyneczki, które mogłam dekorować według własnego uznania. Mój mąż nie jest zainteresowany sztuką. Dla niego sztuką są finanse i czyta wszystko, co związane z oszczędzaniem i pomnażaniem pieniędzy. Ostatnio nawet zaczął czytać blog dla kobiet http://finansenaszpilkach.pl/ bo zainteresował go dział "budżet domowy".

--- Ostatnio edytowane 2016-12-06 18:50:48 przez SandraB ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Nie wszystkie sklepy biorą udział w Dniu Darmowej Dostawy.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Moich zakupów cd: "Do chwili obecnej dostawca nie potwierdził nam dostępności i terminu dostawy Zamówionego produktu STOPKA DO ZAMKÓW KRYTYCH. W związku z tym termin realizacji Zamówienia ulegnie przedłużeniu. Dokładamy wszelkich starań, aby Zamówienie dotarło do Ciebie jak najszybciej. Może okazać się, że sprowadzenie tego produktu będzie niemożliwe." I w ten sposób "OleOle! weszło w posiadanie moich danych osobowych a ja jeszcze za to zapłaciłam
Avatar użytkownika
Administrator
Sprzedawca ma obowiązek chronić Twoje dane i nie udostępniać ich innym podmiotom. Za udostępnianie jest kara, przepisy dośc mocno w tym względzie zmieniły się w zeszłym roku.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dziękuję Sus, zawsze jakaś pociecha

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.