Wersja do druku

2 strony: < 1 2

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Szyłyście już z tego czasopisma? Przeglądałam najnowszy numer i zobaczyłam tą rozmiarówkę 38-42 i zastanawiam się jak ta rozmiarówka ma się do Burdy? Pokrywa się czy jednak jest inaczej??
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Kupiłam nr 3/2017 Lato w mieście. Rozmiarówka niestety różni się od tej z Ottobre, 4 cm. w pasie mniej i wykroje są przygotowywane na 165.Wydawca podaje,że np.rozmiar 38 to tak naprawdę 36/38.Są też duże rozmiary (kilka modeli)i tu rozmiar 48 ma wymiary 114-100-118, w Ottobre 110-91-115. żałuję, że kupiłam
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja bede probowala wiekszego rozmiaru, widze ze roznica pas biodra wynosi 18 cm, czyli mniejsza nie w Oktober (24 cm), a to dla mnie lepiej.
Marianko, ciekawa jestem czy cos uszylas? Akurat kilka wykrojow mnie sie spodobalo, wydaja sie proste i klasyczne.
Ja mam zeszyt 1/ 2017
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Nie, nic nie szyłam. te wykroje są tak różnie prezentowane, trochę na modelkach, kilka na "leżąco" i trudno zobaczyć szczegóły. Pozostanę przy Ottobre
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ale ja jestem ciemna, myslalam ze Ottobre to inna nazwa Burdy, w dodatku wrzcalam w google Oktober i wyskakiwal mi Oktoberfest! Nawet o takim czasopismie nie slyszalam, ale dobrze wiedziec :)
Co do Szycia to dam znac jak cos skoncze, a to moze potrwac, no oby nie!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
AsiuSu, ale Oktoberfest wart jest zainteresowania. Ponoć fajne święto:):):)

2 strony: < 1 2

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.