Wersja do druku

2 strony: 1 2 >

Avatar użytkownika
Świeżynek
Na stronie wydawnictwa bpv pojawiła się zapowiedź nowej gazety z wykrojami. Ma się ukazać 11 stycznia. Ciekawa jestem zawartości :)
http://www.bpv.pl/pl/gazeta/2349/Szycie_1_2017
Avatar użytkownika
Świeżynek
wyglada fajnie, szkoda tylko, że nie mżna podglądnąć co w środku ;)
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Właśnie skończyłam ją przeglądać i powiem ,że według mnie nie ma w niej nic ciekawego.
Spodobało mi się może ze dwie rzeczy -dla mnie lepsza jest diana i anna . Zobaczymy może się rozwiną.
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Również przeglądałam to czasopismo i nie wzbudziło ono mojego entuzjazmu (fasony takie szmatławe) i cena mało ciekawa (droższe od Burdy). Wolę fasony Diany i Anny są bardziej noszalne.Zaś w Burdzie rzadko można spotkać klasyczne fasony, przeważnie są jakieś udziwnione i mało fasonów dla starszych osób.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
To prawda, Burda czasami jest udziwniona. Proste, klasyczne modele ma Ottobre
Avatar użytkownika
Administrator
To prawda, Burda czasami jest udziwniona. Proste, klasyczne modele ma Ottobre
Ale chyba rozmiarówka wychodzi dość zawyżona. Zresztą w przypadku dzieci także :D
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ooo, muszę obejrzeć. Czarny płaszcz widoczny na jednym ze zdjęć jest całkiem ładny.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
Nie mogłam się powstrzymać i kupiłam :D. Jak dla mnie wygląda całkiem ciekawie, dominuje klasyka. Z tego co udało się znaleźć w sieci wynika że to polska wersja hiszpańskiego Patrones stąd dziwna wymiarówka. Niestety wykrój jest przygotowany co 2 numery 38-42-46 a to co pośrodku trzeba sobie dorysować ;) może być z tym trochę zabawy.
Niektóre wykroje są podpisane nazwami sieciówek np Tommy Hilfinger czy Esprit, ciekawe czy to ich wykroje czy tylko "inspiracja". Zobaczymy jak wykroje sprawdzą się w praniu a raczej szyciu .
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jeżeli to inspiracja to raczej nie mogą się podpisywać jako te marki
Avatar użytkownika
Administrator
Może zakupili od nich prawa do danych wykrojów.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

2 strony: 1 2 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.