Wersja do druku

Jaki według was prezent dla dziecka będzie odpowiedni? Widziałam ostatnio ciekawą ofertę klocków lego. Mają tutaj klocki dla dzieci w każdym wieku, myślicie, że taki prezent to dobry pomysł?

--- Ostatnio edytowane 2017-02-06 13:42:56 przez klaudynka ---

--- Ostatnio edytowane 2017-02-07 14:10:28 przez Susanna ---
Absolutnie nie!
Najlepszymi prezentami dla dzieci są te ręcznie wykonane, kocyki, czapeczki, haftowane podusie, ubranka, stroje karnawałowe. Jeśli klocki to tylko drewniane-własnoręcznie wystrugane i pomalowane naturalnymi barwnikami, z borówek, buraków, cebuli, trawy i innych naturalnych substancji. No i oczywiście wełnę na dziergatki przędziemy same z wełny od owiec sąsiada, a tkaniny na uszytki wytwarzamy na domowych krosnach z włókien bawełny z własnych ekologicznych plantacji.
Mam nadzieję, że pomogłam :)

http://goraloveszycie.blogspot.com/
Nie chcę nikogo obrażać, ale nie rozumiem ludzi, którzy rejestrują się na forum krawieckie i zadają pytanie zupełnie z innego worka.
Być może chcą zrobić reklamę firmie produkującej klocki a im więcej odnośników o danym produkcie w różnych miejscach w sieci tym pozycjonowanie wzrasta.

* Susanna szyje - mój blog :)

Klocki Lego pasują do każdego wątku:)krawieckiego też jak widać

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Kilka tygodni temu byłem z synem na darmoeych zajęciach z szycia i zrobiliśmy maskotkę kota. projekt i wykonanie w mniej niz 2 godziny. Wyszło tak sobie, ale szczęście syna trwa do dziś.

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.