Wersja do druku

Avatar użytkownika
Świeżynek
Jaki według was prezent dla dziecka będzie odpowiedni? Widziałam ostatnio ciekawą ofertę klocków lego. Mają tutaj klocki dla dzieci w każdym wieku, myślicie, że taki prezent to dobry pomysł?

--- Ostatnio edytowane 2017-02-06 13:42:56 przez klaudynka ---

--- Ostatnio edytowane 2017-02-07 14:10:28 przez Susanna ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Absolutnie nie!
Najlepszymi prezentami dla dzieci są te ręcznie wykonane, kocyki, czapeczki, haftowane podusie, ubranka, stroje karnawałowe. Jeśli klocki to tylko drewniane-własnoręcznie wystrugane i pomalowane naturalnymi barwnikami, z borówek, buraków, cebuli, trawy i innych naturalnych substancji. No i oczywiście wełnę na dziergatki przędziemy same z wełny od owiec sąsiada, a tkaniny na uszytki wytwarzamy na domowych krosnach z włókien bawełny z własnych ekologicznych plantacji.
Mam nadzieję, że pomogłam :)
________________________________________________________
Nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi.

http://goraloveszycie.blogspot.com/
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Nie chcę nikogo obrażać, ale nie rozumiem ludzi, którzy rejestrują się na forum krawieckie i zadają pytanie zupełnie z innego worka.
Avatar użytkownika
Administrator
Być może chcą zrobić reklamę firmie produkującej klocki a im więcej odnośników o danym produkcie w różnych miejscach w sieci tym pozycjonowanie wzrasta.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Klocki Lego pasują do każdego wątku:)krawieckiego też jak widać

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Świeżynek
Kilka tygodni temu byłem z synem na darmoeych zajęciach z szycia i zrobiliśmy maskotkę kota. projekt i wykonanie w mniej niz 2 godziny. Wyszło tak sobie, ale szczęście syna trwa do dziś.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Zależy od wieku dziecka. JA preferuję gry planszowe, bo są fajną pamiątką, ale również bardzo rozwijają. Poza tym dziecko może grać w nie ze swoimi rówieśnikami, ale także z rodzeństwem czy cała rodziną.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
KotFilemon
2017-02-07 14:00:51
Nie chcę nikogo obrażać, ale nie rozumiem ludzi, którzy rejestrują się na forum krawieckie i zadają pytanie zupełnie z innego worka.
KocieFilemonie, ja nie rozumiem również tych ludzi którzy w swoim pierwszym poście spamują. Bo chyba wpis @klientkaja jest spamem, nieprawdaż:):)?

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.