Wersja do druku

Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Przeryłam forum wzdłuż i wszerz, ale akurat tego tematu nie znalazłam. Będziecie tak miłe i pokażecie co udało wam się uszyć z resztek materiałów zalegających po większych projektach? Łaciate sukienki? Patchworkowe bluzy? Maskotki? Narzuty?
Myślę, że fajnie będzie mieć zbiorczy temat dla resztek, bo ich nadmiar to chyba problem każdej szyjącej osoby :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Z resztek produkuję patchworkowe poduszki(pokazywałam w moim wątku) z dresówki portaski dla młodego-każda część inny kolor, sukienki też się zdarzają. Z kawałków za małych na jakiś konkretny element np przodzik czy boczek robię kieszonki, patki, jakieś inne wstawki, rękawiczki, czapki, ubranka dla lalek
Wszystkie rzeczy na zdjęciach są z resztek :D
________________________________________________________
Nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi.

http://goraloveszycie.blogspot.com/

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Te mitenki są niesamowicie piękne! <3
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Moje czy mego dziecięcia?
Też sobie takie spraw :D
________________________________________________________
Nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi.

http://goraloveszycie.blogspot.com/
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Te czarne z haftem, to póki co zdecydowanie nie mój poziom :D
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
swietne rzeczy poszylas, mitenki mistrzostwo, a jakie kreacje dla lalek sa cudne!
Avatar użytkownika
Administrator
Z resztek powstała narzuta na łóżko, poduszka, proporczyki i cienka kołderka na lato dla syna oraz np. ostatni uszytek - osłonka korekcyjna na okulary :)
Reszki wiele mogą :D
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Sus, Twoje dziela to czysta perfekcja :D
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Resztki mają to do siebie że jakoś dziwnie się mnożą:):), bo są resztki, resztki z resztek i reszteczki. I żal wyrzucać - bo "może się przyda?". No i z tych niewyrzuconych ścinków, kawałeczków powstają takie mniej lub bardziej przydatne różności. Heksiki już gdzieś zamieściłam, teraz dodam to co uszyłam z pasków. Na pierwszym zdjęciu - przykrycie ławeczki-schowka w łazience, na drugim przykrycie pralki. PS. Przepraszam, nie zamierzałam dublować:). Lepiej mi idzie obsługa maszyny do szycia niż komputera:(:(.

--- Ostatnio edytowane 2017-05-21 12:23:45 przez jakłucznik ---

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
oj...a ile czasu szyje sie taki patchwork, kazdy kawalek osobno i potem razem? naprawde podziwiam, macie ogromne poklady cierpliwosci i konsekwencji..

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.