Wersja do druku

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
potrzebuje pomoc, kupiła taki zestaw i dostałam wszystko razem wymieszane, nie mam pojęcia jak to poskładać. Helpunkuu proszę
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Z taką nie miałam do czynienia ale żeby prosto Ci wytłumaczyć zasadę: te duże krążki które mają dziurki na wylot są do wkręcenia do górnej części tej ruchomej części w urządzeniu, również duże należy umieścić na dolnej części napownicy . Dopiero do nich należy wkręć lub włożyć matryce do nap.Na pewno wiesz że każda napa składa się z 4-ech części ale to zależy od producenta(na fotce widzę 3 różne części), dwie górne i dwie dolne. Lepsze zdjęcia by się przydały aby bardziej dokładnie Ci pomóc,różni producenci mają swoje systemy i trzeba organoleptycznie obadać żeby to poskładać.
Ewentualnie jak masz nazwę producenta to możesz skontaktować się z przedstawicielem w Polsce i prosić o pomoc.
Avatar użytkownika
Szpec od maszyn
Zdjęcie nie pozwala na określenie systemu mocowania końcówek, a z taką napownicą nie spotkałem się, w mojej górną końcówkę wkręca się, dolną wkłada w otwór i unieruchamia dokręcając z boku śrubką. Końcówki widoczne na ostatnim zdjęciu w większości służą do wycinania otworów i zagniatania oczek - spore rozmiary. Dwie czarne końcówki leżące obok siebie (na dole zdjęcia) służą do zagniatania nitów, nie da się ocenić ze zdjęcia do czego służą dwie końcówki z białymi plastykowymi nakładkami.

--- Ostatnio edytowane 2017-03-16 15:19:45 przez bogdan ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Białe końcówki wg.mnie to górne koncówki do springów.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Białe końcówki wg.mnie to górne koncówki do springów.
Avatar użytkownika
Szpec od maszyn
Podejrzewałem że są do springów, sam mam takie, ale podobne są również do oczek o małych rozmiarach. Przy w/w jakości zdjęć można tylko gdybać.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
dzięki za odzew, jutro zrobie nowe zdjęcia. :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
mam dla Was tym razem lepsze zdjęcia:)
moje dzieciątko 3 letnie wymieszało mi wszystkie elementy i brak mi już sił do tego ustrojstwa :(
Liczę na Was <3
pierwsze i drugie zdjęcie to coś z elenentem ruchomym w środku, mam nadzieję, że widać na foto
3 i 4 to elementy pasujące do nap, które dostałam w zestawie
tylko nie znalazłam elementów górnych pasujących do nich
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
i kolejne zdjęcia nie ma pojęcia
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Załączniki
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
poddaje się, dzisiaj przyszedł zestaw KAM z plastikowymi napami, jest świetny:) złomka wcisnęłam do szafy, może kiedyś go jeszcze obejrzę ale raczej nie szybko;/
________________________________________________________

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.