Wersja do druku

2 strony: 1 2 >

Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam, właśnie zastanawiam się nad kupnem nowego samochodu. Bardzo podoba mi się ten model (bla bla bla spam) wydaje mi się, że będzie się dobrze sprawdzał w mieście, a ja głownie jeżdżę po mieście. No a skoda dlatego, bo z tego co słyszałam ta marka ma najlepszy stosunek ceny do jakości. To porządne auta w dobrej cenie. A może polecicie mi jeszcze jakieś inne auta tego typu, w podobnej cenie? Zaznaczę, że chce kupić nowy samochód.

--- Ostatnio edytowane 2017-04-05 10:36:28 przez Susanna ---
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Mój mąż też bardzo lubi skody. Mieliśmy Fabię, teraz mamy Rapid. Mają dobre volkswagen części i rozwiązania, tyle, że trochę uboższe w wyposażeniu i więcej plastiku.
Mnie też się podoba Citigo, ale u nas to by był drugi samochód. Zastanów się, do czego go potrzebujesz? Aby dojechać do klienta, czy małe zakupy to ok, ale jak odbierzesz dzieci ze szkoły to już większe zakupy się raczej nie zmieszczą. Na wyjazd w przyjaciółmi, też będzie problem z zabraniem wszystkich bagaży.
Za to super będzie do parkowania, wszędzie się wciśniesz :). I mniej benzyny ;)
Pomyśl też może o Fabi, jakiejś kobiecej wersji. Pamiętam, jak kilka lat temu mieli wersję limitowaną (we współpracy chyba z Telimeną), na lakierze kwiatki, kokpit biały i beżowo szara jasna tapicerka, wiem, nie praktyczna, ale jak w nim siedzisz, to się nie chce wysiadać. A Fabia to już autko z przyszłością, z rodziną na wakacje też dasz radę. Wakacje z półrocznym dzieciakiem i wózkiem daliśmy radę. Wbrew pozorom Fabia nie jest taka duża. A i w razie czego (większej stłuczki) bezpieczniejsza, bo więcej miejsca.
Zawsze możesz się umówić na jazdę próbną,zanim podejmiesz decyzję.
Dobrych decyzji życzę :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Sourism, to spam, zwykła reklama, zaśmiecanie forum. I tyle. Jak ktoś chce coś wiedzieć o samochodach to szuka forum o samochodach.
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
:yyyy: szczerze chciałam ...
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Najpierw wycinka drzew a teraz samochody. Ciekawe co jeszcze?
Avatar użytkownika
Administrator
Musiałam się z koralikiem pożegnać bay bay bay...
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Śpieszmy się kochac nowych user-ów tak szybko odchodzą...:jezyk_oko:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
Śpieszmy się kochac nowych user-ów tak szybko odchodzą...:jezyk_oko:
Oj bardzo szybko ;)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
malina500, radzę przeczytać wątek od początku, ze zrozumieniem.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Ja od roku poruszam się VW Up i jestem bardzo zadowolona. Jest małe i nie mam problemów z parkowaniem, bo wszędzie się zmieści ;)

2 strony: 1 2 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.