Wersja do druku

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Witam wszystkich :))
Pochodze z Wroclawia, a obecnie mieszkam w Wiedniu.
Ostatnio codziennie czytam forum i mam wielka ochota wziac sie do szycia. Zamierzalam kupic maszyne, bo moja stara szyla okropnie nierowno i przeskakiwaly sciegi, wiec czytalam porady i zainspirowala mnie Czeremcha, tlumaczac cierpliwie jednej z forumowiczek rozne niuanse dotyczace maszyn i szycia. Zrozumialam ze maszyna to nie wszystko, niedoswiadczonej osobie i najlepsza nie pomoze, bo maszyna za nas sama nie uszyje haha i postanowilam sprawdzic porzadnie stara maszyne- maz mi ja naoliwil i poustawial i musze powiedziec ze szyje teraz pieknie! To stara maszyna Pfaff z zeszlego stulecia(a juz mialam kupic Silwerke), nawet szyje 2 iglami (3 chyba tez) i sciegow ma mnostwo, dla mnie az za duzo, ale zygzakiem i prostym teraz szyje pieknie i to mi na razie wystarczy:))) takze madrego warto posluchac :D
Ruszam z szyciem po swietach, trzymajcie kciuki, pozdrawiam serdecznie,
Asia
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Witaj :)
Kciuki będziemy trzymać na pewno ;) od razu możesz się pochwalić co to Ci tam wyszło spod maszyny :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Witaj:) Powodzenia życzę.:)
________________________________________________________
Mowa szczera trwa wiecznie,
lecz fałszywa tylko chwilę.
-Salomon-
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
dziekuje za mile slowa, powodzenie sie przyda :)
Pochwale sie jak bedzie czym, a na razie mam material, ktory zamowilam w necie bawelniany batyst i na zywo niezbyt mi sie podoba, sa zolte refleksy ktorych nie widzialam i nie chcialam- wyobrazalam sobie calkiem inny, wiec nie bedzie mi szkoda jak popsuje:D Zeby bylo trudniej nie mam zadnego wykroju, a szkoda mi teraz na burde 10 euro wydac-wole przeznaczyc na nastepny material :) wiec bede probowala cos bardzo prostego wykroic i bedzie to probna sukienka do wprawek, jak sie uda to nastepna bedzie z kupionego wsklepie pieknego wymacanego materialu :)) I takie mam plany...a w tej chwili material zdekatyzowany zelazkiem, lezy rozlozony i na razie kombinuje jak pociac, bo potem juz nie bedzie odwrotu ;D
Forum jest swietne, bardzo duzo sie dowiedzialam i pozagladalam tez na kilka wspanialych blogow szyciowych: do Susanny, Czeremchy, podpatruje i sie ucze, a na forum niektore watki byly wrecz dramatyczne np jak Modniak szyl koszule, przy pierwszej poplakalam sie ze smiechu, a druga juz podziwialam, a na koncu sie wzruszylam w kazdym razie czytalam jak powiesc ;D
Bardzo sie ciesze ze znalazlam to forum :D
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
AsiuSu, serdecznie witam, jesteś wśród swoich:) Życzę równych ściegów, przyjemnego szycia i satysfakcji z każdej uszytej "własnomaszynowo" rzeczy. No i pozdrawiam z zimnego obecnie Wrocławia:):).
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Witaj Jaklucznik :)
Dziekuje za zyczenia, oby mi tak poszlo jak piszesz :)))
Codziennie zagladam na forum co nowego kto uszyl..
a wczoraj bylam w sklepie z materialami takimi pieknymi, ze zaluje ze zdjec nie porobilam, bo na jednym pietrze byly takie tkaniny po 50-100 euro metr, a niektore byly tkane ptasimi piorami.. materialowy raj :)))sama dokupilam pasmanterie..niestety ceny zwyklych materialow byly odpowiednio drozsze, takze najzwyklejsza bawelna ze wzorkiem od 10 euro, ale to nic, jak sie wybiore do Wrocka do siostry to pobiegamy po sklepach i sie obkupie :))
takze zapal nie mija i mam nadzieje ze sie niedlugo czyms pochwale...
pozdrawiam :)))

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.