Wersja do druku

Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam,
problem mam taki, że przetarły mi się krótke spodenki w kroku, jedne z moich ulubionych. Sezon się zbliża, a nie chcę kupować nowych. Poradzicie mi jak to naprawić?

Załączam zdjęcie jak to wygląda

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Avatar użytkownika
Świeżynek
Dziękuję za filmik, ale nie mam maszyny do szycia. Nie poradzę sobie z igłą i nitką w ten sposób.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A.N. swietny filmik i pomysly, dziekuje skorzystam :D
Piotrze moze naszyj late, lub udaj sie do kogos kto ma maszyne, albo do punktu krawieckiego tam za niewielkie pieniazki naprawia Ci spodenki ;D
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Możesz też w sklepie z używaną odzieżą znaleźć jeansy z podobnego materiału i np. odpruć kieszonkę i naszyć na dziurę. Wiem, że nie w tym miejscu, ale teraz nosi się takie dziwne spodnie, że może ujdzie.
Albo podszyć od spodu materiał, żeby nie było widać bielizny i powiększyć dziurę jako ewentualna ozdoba :oczko:
Avatar użytkownika
Świeżynek
hm, a orientuje się ktoś ile taka usługa u krawca by kosztowała?
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Ceny mogą być różne.
Możesz sprawdzić w internecie, jeśli w Twoim mieście punkty krawieckie mają swoje strony www, albo, niestety, pochodzić i popytać.
U mnie w Szczecinie np. podwinięcie na coverlocku waha się od 4 zł/mb do 30zł za zwykłej szerokości spódnicę. Ekspress, czyli w tym samym dniu u jednych 50% drożej, u innych 100% drożej.

Jeśli będziesz sprawdzał osobiście , to warto poprosić o przykładową próbkę, bo nie każdy efekt musi wyglądać tak, jak na filmiku powyżej :(.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Możesz też w sklepie z używaną odzieżą znaleźć jeansy z podobnego materiału i np. odpruć kieszonkę i naszyć na dziurę. Wiem, że nie w tym miejscu, ale teraz nosi się takie dziwne spodnie, że może ujdzie.
Robiłam tak nie raz (bo notorycznie mi się przecierają :/) i zdawało egzamin. Tylko zamiast przyszycia proponowałabym raczej podklejenie materiału klejem do tkanin, mnie się wtedy rzuca w oczy.

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.