Wersja do druku

2 strony: 1 2 >

Avatar użytkownika
Świeżynek
Trafiłam na forum w momencie, kiedy dosłownie ryłam przez internet w poszukiwaniu informacji o maszynie do szycia :) Od jakiegoś czasu cisnęło mnie powoli i delikatnie, żeby nauczyć się szyć, ale na dobre rozszalało się to w ostatnim miesiącu. Mam prawie dwuletnią córeczkę i odkąd się urodziła, oszalałam na punkcie ładnych, prostych ubranek dla dzieci, więc poniekąd moje ciśnienie, by nauczyć się szyć coś podobnego, pochodzi od mojej córki ;)

Oczywiście część otoczenia patrzy na mnie ze zgrozą i niedowierzaniem, bo mam naprawdę bardzo dobrą pracę, więc po co sobie jeszcze szukać dodatkowych zajęć i to na dodatek szycia! Na szczęście mąż wspiera i zapisałam się na kurs :)

Witam wszystkich serdecznie i będę bardzo wdzięczna za wszystkie rady i wskazówki dla początkującej! :)

Karolina
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Super, tak trzymać:)Bardzo dobra praca to jedno a hobby to drugie. Na jaki kurs i gdzie się zapisałaś?
Avatar użytkownika
Świeżynek
W Krakowie na kurs dla początkujących (Slow Fashion Cafe) :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Życzę powodzenia
Avatar użytkownika
Świeżynek
Dziękuję bardzo! :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Witaj i powodzenia zycze :))
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Witaj i pytaj :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Cześć :)
Avatar użytkownika
Świeżynek
Hejka, przyszłam się przywitać, żeby nie było, że jestem niegrzeczna. Uczę się szycia w szkole zawodowej już od 8 miesięcy i przymierzam się do zakupu swojej maszyny. Przyszłam przeszperać wasze wątki :D
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Witaj mila i grzeczna Avaril ;D i szperaj powodzenia!

2 strony: 1 2 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.