Wersja do druku

2 strony: 1 2 >

Avatar użytkownika
Świeżynek
WItam,
czy mogłabym prosić jakiegoś znawcę o pomoc, jak przesunąć igły leciutko w prawo? minimalnie zawadzają o płytkę ściegową i łamią się igły. Igły nie wchodzą dokładnie w dziurki tylko tak lekko zawadzają.
Nie chcę niepotrzebnie rozbebeszać, jeśli może wystarczy gdzieś pokręcić.
załączam zdjęcie

dziękuję i pozdrawiam
Monika

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Polecam skorzystanie z serwisu.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Zdjęcie trochę małe,przydał by się filmik .Myślę że problem leży w płytce ściegowej,albo zle zamocowana albo przesunięta w prawą stronę . Igielnica mogła się skrzywić i igła nie trafia centralnie w otwór płytki ściegowej ale igła trafi w sam środek otwóru w stopce dociskowej.Więc myślę że igielnica i stopka nie mogły się zkrzywić jednocześnie ,dlatego obstawiam że prtoblem jest z płytką ściegową.Mogę się też mylić.

--- Ostatnio edytowane 2017-05-21 10:43:18 przez myszek67 ---
Avatar użytkownika
Świeżynek
dzięki za podpowiedź. Odkręciłam płytkę i trochę nagięłam i na razie jest OK.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Pozostaje pytanie czemu płytka ściegowa tak się zdeformowała?
Avatar użytkownika
Świeżynek
no właśnie. A jest możliwość, że to wina tego, gdzie znajduje się igła? Bo to też rozkręcałam i ustawiałam.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Co było rozkręcane ,dokładnie proszę napisać i pokazać na zdjęciach.
Avatar użytkownika
Świeżynek
rozkręciłam płytkę, (te 2 śrubki) i te co trzyma igły. załączam zdjęcia. Dopasowałam odpowiednio i na razie jest OK. Może nie było fabrycznie dobrze dokręcone.

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
W żadnym wypadku nie wolno odkręcać śruby uchwytu ,ponieważ po odkręceniu tej śruby może dojść do rozregulowania chwytaczy z igłami. Najpierw trzeba sprawdzic czy taka śruba jest poluzowana itp. ,dopiero wtedy można dokręcic do oporu.Trzeba sprawdzic czy pomiędzy kanałami ząbków transportu nie nabitego pyłu ,kurzu itp


--- Ostatnio edytowane 2017-05-29 20:14:16 przez myszek67 ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
:)

--- Ostatnio edytowane 2017-05-29 20:14:55 przez myszek67 ---

2 strony: 1 2 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.