Wersja do druku

Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam,

zaczne od tego, ze mam nadzieje, ze absolutnie nie naruszam regulaminu tego forum (Regulamin przeczytalam i nie znalazlam podpunktu odnosnie mojego pytania/problemu) ani nikomu nie ubliżę moim pytaniem.

Za kilka miesiecy bardzo bym chciala otowrzyc swoja pracownie projektowania oraz szycia sukienek do tancow towarzystkich: standardowych jak i latynoamerykanskich. O ile internet jest laskawy na temat informacji dotyczacych cen uszytych juz sukienek tak nigdzie nie moge znalezc ile tak naprawde kosztuje usluga uszycia samej sukienki nie wliczajac materialu. Wszystkie cenniki uslug krawieckich, ktore trafily w moje rece nie obejmuja szycia takich sukienek:(
Zdaje sobie sprawe, ze wszystko zalezy od ceny materialow i ilosci jaka potrzeba,zeby uszyc, ale bardzo bym chiala wiedziec ile by kosztowalo uszycie sukienki do tancow standardowych opartej na body, na to naszyta elastyczna koronka, a dol sukienki jest wykonany z 3 warstw szyfonu

Chcialabym sie zapytac czy sa tutaj moze Panie, ktore szyja takie sukienki i chcialyby sie podzielic ze mna ta wiedza?

Z gory bardzo dziekuje za pomoc

Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Administrator
Ja bym proponowała napisać do forumowiczki Czeremcha. Ona kiedyś szyła stroje do tańca. Niestety Ania teraz rzadko się udziela na forum ale możesz napisać do niej emaila.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Świeżynek
Dziekuje bardzo!:):)

Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Świeżynek
U mnie w mieście działa dosyć prężnie teatr muzyczny. Kilka raz w roku pojawiają sie nowe premiery oper i operetek. Wiem, że panie zajmujące się szyciem strojów dla teatru są bardzo dobrze opłacane, a co najważniejsze nie mogą narzekać na brak zleceń. Może warto próbować podłapać pracę właśnie w miejscu tego typu. Nie chodzi mi raczej o stałe zatrudnienie, ale właśnie o wykonywanie usług dla teatru lub opery? :)

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.