Wersja do druku

Avatar użytkownika
Świeżynek
Znalazłem fajny plecak z panelowym systemem mocowania. Komuś się rozpruł zamek, to wyrzucił...

Po remoncie i małej przeróbce wygląda tak:


A tu opis ze szczegółowymi zdjęciami, m.in. jak naprawić zamek błyskawiczny "żyłkowy", w którym część ząbkowana odpruła się od taśmy. http://grzegorski.net/wiki/doku.php?id=dladomu:remont_plecaka
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Rewelacja:):):), gratuluję. "Lubię szyć, ale nie umiem" - chyba tak to szło? Skromny człowieku, pokazuj tu dalsze swoje kombinacje w "dawaniu drugiego życia rzeczom komuś niepotrzebnym".
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wyglada elegancko :)
Avatar użytkownika
Świeżynek
To zdjęcie, które wstawiłem, to efekt końcowy. Z moich "dzieł" widać tam tylko troczki na karimacie. Fotorelacja z robótki jest w linku na końcu posta.

Jakłuczniku, sporo potrafię i wiem o tym, ale akurat szycie nie jest moją mocną stroną. Robię to rzadko, dla hecy albo jak chcę mieć coś - jak to się dzisiaj mówi - "customowego".

--- Ostatnio edytowane 2017-07-06 15:52:00 przez c64club ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Widziałam widziałam, od początku do końca - cały cykl "tworzenia drugiego życia" dla niechcianego plecaczka. I dlatego właśnie twierdzę że zrobiłeś to rewelacyjnie, może i nie masz wprawy w samej czynności szycia bo robisz to rzadko, ale masz świetne pomysły, swoje własne i to się chwali:):).
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Podziwiam robótki. Chyba zasadniczo ludziska mają jeden swój wątek z dziełami.

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.