Wersja do druku

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Nie konkurs, ale chyba najlepsze miejsce na informację.
W lipcowej Burdzie na tzw II okładce (czyli wewnętrzna strona przedniej okładki) był kupon na darmową torbę dla 2000 pierwszych osób, które wyślą wypełniony kupon. Wysłałam w pon. po pojawieniu się Burdy w kiosku czyli 26.06.
1 lipca telefon od kuriera, że ma dla mnie paczkę od Strimy, a ja...w Chorwacji na wakacjach. Na szczęście sąsiad odebrał przesyłkę i dziś cieszę się z torby :D
Torba fajna z podszewką, zapinana na zatrzask, z miejscem i z na matą plażową (szkoda, ze nie udało mi się w Cro jej wykorzystać).

Dziś kupiłam Burdę (dla jednego wykroju - żakiet 117) i znowu jest kupon, przedłużony do 15 sierpnia. Polecam skorzystać z okazji i stać się posiadaczkę fajnej wakacyjnej torby.

--- Ostatnio edytowane 2017-07-22 20:02:24 przez piekara3 ---

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Piekaro, a co trzeba w zamian dać tej firmie, aby mieć tę torbę?
Avatar użytkownika
Administrator
No właśnie widziałam tę torbę u jednej blogeerki i jest świetna! Nie mam tej Burdy i jestem już po wczasach ale mam nadzieję, że więcej osób z forum się załapie na taki piękny torbiszon :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Kupon jest też w najnowszej Burdzie.
A co trzeba? W sumie to nic: wyciąć kupon z Burdy, wypełnić go (chyba była zgodna na mailing) i wysłać w kopercie.
Stwierdziłam, że spróbuję i jak się okazało dostałam torbę free :)
Pojemna jest :) Idealna na plażę czy wyjazd na baseny czy jeziorko.

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.