Wersja do druku

3 strony: < 1 2 3 >

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
GoraLove Szycie heh..:rotfl: w sumie lala corki doczekala sie porzadnej sesji, wiec wyglada podejrzanie :) ale jakos tak lubie zrobic zdjecie ladnie jak juz musze cos pstryknac :) takie zboczenie. Nawet jak wysylam rodzinie kartki na swieta to sa to zdjecia naszej czworki w jakiejs fajnej, wesolej lub nastrojowej scenerii albo dziecikow pieknie wystrojonych... to silniejsze ode mnie a babcie sie ciesza i chowaja na pamiatke lub w ramki. A najzabawniejsze, ze maniakalnie upiekszam wszystko dookola a sama biegam na codzien w jeansach i zwyklej koszulce, makijaz to az maskara i pomadka bezbarwna... dziwna ja...
A nie nie, nic się nie tłumacz, zdjęcia są super i to się bardzo chwali:) Ciężko powiedzieć coś miłego, jeśli rzecz, nawet najlepiej uszyta, na zdjęciu jest pomięta, samo zdjęcie jest niewyraźne, ciemne czy coś w ten deseń. To raczej ja powinnam udać się w końcu do okulisty:oczko:
________________________________________________________
Nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi.

http://goraloveszycie.blogspot.com/
Avatar użytkownika
Świeżynek
Uszyłam dziś spódniczkę dla córki. Nie podoba jej się....ehhhh.... Córka przeżywa teraz miłość do różów, serduszek i wszelkich błyszczących elementów odzieży. Chciałam aby miała coś "normalnego" na wyjazd na urlop nad morze ale chyba będzie jednak różowo-cekiniastą nadmorską małą damą....cóż... jej kuzynka na pewno się ucieszy z prezentu...

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Załączniki
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Fantastyczna spódniczka, ja rozumiem dziecięcą miłość do różowych tiulowych ale przyjdzie pora na coś innego. Dla kuzynki trzeba uszyć drugą
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Bardzo fajna spodniczka...moze corka jeszcze jeszcze chce byc ksiezniczka, to tiule i blyskotki sa jednak konieczne....
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
śliczna spódniczka :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
Dzieki za słowa uznania. Muszę jeszcze uszyć coś do przedszkola na kolejny rok dla córki i już się boję :bezradny: Pora zakupić kilka różowych materiałków i jakieś dresówki drukowane. Może nie różowe te dresówki ale jakieś wzorki bardzo dziewczęce będą ok. No i mam pytanie. W internecie dresówek ogrom. A rozpiętość cenowa duża.... czy cena zawsze równa się jakości? Macie jakieś ulubione sklepy internetowe?
Avatar użytkownika
Świeżynek
Jako, że uświadomiłam sobie, że jedziemy nad morze a to już będzie wrzesień....uszyłam młodemu czapkę bo ta z zeszłego roku już jest za ciasna. No i tu niespodzianki nie było. Młodemu wszystko jedno. Żadnych wymagań..... kochani chłopcy :zacieszacz:

Czapka dwustronna choć wcale nie gruba. Obie strony z lekkiego jerseyu bawełnianego. Oczywiście z imieniem bo to od razu do przedszkola po powrocie.

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Administrator
Jej jakie fajne ciuszki dla laleczki! Normalnie możesz spokojnie szyć na prawdziwe dzieci :D I ta spódniczka dla córci... piękna! Musze przyznać, że mój syn czasem też wybrzydza... niedawno uszyła mu takie fajne spodnie na lat i ta mała cholera nie chce w nich chodzić :beczy:
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Świeżynek
Ale się rozleniwiłam na urlopie.... Nic mi się nie chce... Synek pokochał swoją czapkę i dzisiaj mimo słońca i ciepła nosił ją w przedszkolu :) Nawet ja nie dałam rady mu jej zabrać. Jak idzie na podwórko to muszą być samoloty i koniec. Uszyłam sobie też dwa komplety bo temperatura rano jest strasznie niska. Sesje sobie trzasnęłam jak już miałam okazję zrobić tapetę :rotfl:, mam nadzieję, że dość wzraźnie widać na zdjęciach.

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Świeżynek
Aha, uszyte z dresówki... kocham dresówki...:hura:

3 strony: < 1 2 3 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.