Wersja do druku

3 strony: 1 2 3 >

Avatar użytkownika
Świeżynek
W pierwszej kolejności uszyłam kilka ciuszków dla lalki mojej córki. Musiałam zrobić rozgrzewkę i ewentualnie zmarnować mniej materiału:)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Świeżynek
Uszyłam spodenki i czapkę. Kaftanik to nie moja robota. Jak widać szwy w pasie trochę drżącą ręką robione:zawstydzony:
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
bardzo fajne spodenki:) podobają mi się kolorki jakie wybrałaś
:)
Avatar użytkownika
Świeżynek
Dzięki :)
A to pajacyk Synka. W jego ukochane samoloty. Musiałam nabić zatrzaski i myślałam, że szlag mnie trafi... Czego się nie robi dla dziecka:)
Zdjęcie śmieszne bo założył bez koszulki po kąpieli i ma na sobie skarpety siostry...kto ma dwulatka ten rozumie, że dwulatek ZAWSZE ma rację :D
Załączniki
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Świetne portaski a czapeczka to po prostu rewelacja - ładnie przykrywa uszy. Szyłaś "z głowy" czy miałaś formę? No i laleczka jest uroczym modelem:)
Avatar użytkownika
Świeżynek
Czapka w straże pożarne jest uszyta sposobem"a może się uda". Czapka wiązana pod bródką pochodzi y ottobre 4/2016.
Spodenki są z kilku ottobre i chyba burdy kids z tego roku.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Bardzo ładne kompleciki.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Śliczne zestawy :) ubranka na lalce pięknie zrobione, a pajacyk synka poprostu rewelacja :oklasky:
________________________________________________________
Nikt nie wierzy we mnie, uwierzę sama w siebie...
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wczoraj widziałam same zdjęcia bez okularów i na telewizorze, więc nie czytałam wpisów(historia długa i nudna dlaczego tak się czasem dzieje :oczko: ) i pierwsza myśl "wariatka z lalką!!!"-widziałam taki program o ludziach co takie lalki rozmiarów dziecka stroją i wszędzie zabierają i traktują jak żywe :krzyk:
Dziś wróciłam, doczytałam i całe szczęście, bo bardzo fajnie szyjesz i tez mam dwulatka, więc wiem w czym rzecz :D
________________________________________________________
Nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi.

http://goraloveszycie.blogspot.com/
Avatar użytkownika
Świeżynek
GoraLove Szycie heh..:rotfl: w sumie lala corki doczekala sie porzadnej sesji, wiec wyglada podejrzanie :) ale jakos tak lubie zrobic zdjecie ladnie jak juz musze cos pstryknac :) takie zboczenie. Nawet jak wysylam rodzinie kartki na swieta to sa to zdjecia naszej czworki w jakiejs fajnej, wesolej lub nastrojowej scenerii albo dziecikow pieknie wystrojonych... to silniejsze ode mnie a babcie sie ciesza i chowaja na pamiatke lub w ramki. A najzabawniejsze, ze maniakalnie upiekszam wszystko dookola a sama biegam na codzien w jeansach i zwyklej koszulce, makijaz to az maskara i pomadka bezbarwna... dziwna ja...

3 strony: 1 2 3 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.