Wersja do druku

Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam, jak w temacie, poszukuję odpowiedniej tkaniny na podszewkę do jednoczęściowego kostiumu kąpielowego.
Kostium jest tworzony z lycry o gramaturze 330 w dwóch kolorach, niemniej jeden z nich, ten jaśniejszy jestjakko problematyczny.
Jeżeli kostium miał by być cały czarny lub jednokolorowy przynajmniej , prawdopodobnie wystarczyła by druga warstwa materiału, niemniej traf chciał że w projekcie krok i okolice klatki piersiowej są wykonane z jasnego koloru , który częściowo prześwituje, a podwojenie tkaniny powoduje widoczne zmiany koloru.

Potrzebuje jakiegoś trykotu poliestrowego, najlepiej w kolorze cielistym, na wstawki. Czegoś w stylu klinów wszywanych w kroku komercyjnych kostiumów.

Niestety po kilku godzinach googlowania poddałem się i teraz nie mam pojęcia gdzie coś takiego może być, lub nawet jak taka tkanina się prawidłowo nazywa, lub czy jest to w ogóle aż tak istotne.

Prosił bym o jakieś wskazówki, ponieważ stoję z projektem a zostało już tylko to i gumki.
Dzięki za pomoc z góry, pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Myślę, że to nie może być tkanina tylko dzianina np taka http://allegro.pl/elastyczna-siatka-w-kolorze-bialym-i6899899687.html Mój kostium kąpielowy (czarny we wzorki) ma przód podszyty białą, dosyć gęstą siateczką
Avatar użytkownika
Świeżynek
Tak , zdaje sobie sprawę, że dzianina była by najlepsza. Jednak szukanie w internecie często miesza w głowie zawłaszcza jeśli mamy do czynienia z zagranicznymi stronami i kiepską translacja. Pisząc tkanina miałem na myśli dzianinę w takim razie :] z resztą podobnie jak lycra/spandex. (a wszystko i tak w dziale tkaniny na allegro)

Co do koloru, preferuje coś bardziej cielistego i może nawet bardziej kryjącego. Użyta lycra/spandex czy cokolwiek to było jest koloru żółtego ale jest też dość prześwitująca, wyraźnie widać zmianę koloru przy 2 warstwach w stosunku do jednej, a innego koloru materiały zwyczajnie widać jako cień.

Ale dzięki za linka, sprzedający ma chyba jeszcze urlop, wiec do jego końca szukam dalej.

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.