Wersja do druku

Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam,
chciałbym pomalować kurtkę jeansową w pewny wzór, link: https://www.youtube.com/watch?v=0sA1FIPGU-4
jednak paski które znajdują się na plecach, chcę namalować również na rękawach.
Farbę do tkanin chce kupic na allegro wiec muszę wiedziec ile ml farby potrzebuje, czy słoiczek 50ml starczy?
(jesli to jest ważne moj rozmiar to S)
Proszę o pomoc

--- Ostatnio edytowane 2017-08-19 00:46:59 przez lukaszol ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
lukaszol, zazwyczaj na opakowaniu farby podane jest jaka ilość potrzebna do pomalowania określonej powierzchni. Możesz więc na tej podstawie zorientować się ile farby potrzebujesz.
Avatar użytkownika
Świeżynek
lukaszol, zazwyczaj na opakowaniu farby podane jest jaka ilość potrzebna do pomalowania określonej powierzchni. Możesz więc na tej podstawie zorientować się ile farby potrzebujesz.
Niestety nie jestem w stanie tego sprawdzić, nie jest to podane na żadnej aukcji.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Czy oplaca sie kupowac 1 farbke plus koszt przesylki, czy to Ci taniej wyjdzie niz farba akrylowa w sklepie, gdzie w razie czego mozesz dokupic. Takie farby rozpuszcza sie woda,bywaja geste w tubce,wydajniejsze bo te dopiero rozcienczasz woda lub wodniste w butelce, ale 50 ml to niewiele.
Link mi sie nie otwiera.
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Świeżynek
Jeżeli taką farbkę rozpuszcza się w wodzie starczy na pewno. Dziękuje wszystkim za pomoc i informacje. Pozdrawiam :)

Temat do zamknięcia

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.