Wersja do druku

Avatar użytkownika
Świeżynek
hej,

możecie coś polecić?

podobno tzw frytka jest ok. ewentualnie owata / ocieplina...
http://allegro.pl/owata-ovata-200g-m2-watolina-wloknina-i6870624358.html
tylko, że chyba trzeba by ją pociąć na jakieś paski, właśnie tzw frytki, bo inaczej po złożeniu płatów wyjdzie zbyt dużo materiału na krawędzi ? ponadto "futerały" na wypełnienie też przydałoby się z grubszego materiału żeby skrawki nie odznaczały się na zewnętrznym poszyciu poduszki.

poduszki 2 szt, każda o wymiarach ok 73x50 cm bo takie mam poszewki :)
zastosowanie bardziej jako dekoracyjne. wkład będzie w poszewkach. odpoczywać na nich będzie się nie często.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A może kulka silikonowa?
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Nie lepiej kupić gotowy wkład poduszkowy w supermarkecie?
Watoliny nie polecam, mole ci zjedzą, oryginał to wełna.
________________________________________________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko bardzo nudne i czasochłonne.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Może jakiś rodzaj pianki tapicerskiej? Ale nie jestem pewna jak z praniem czegoś takiego...
Avatar użytkownika
Administrator
Daj spokój z cięciem ociepliny/watoliny. Kup dobrej jakości kulkę silikonową - jest najlepsza do wypychania poduszek :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Świeżynek
Finalnie kupiłem wkłady wypełnione poliestrem:
http://allegro.pl/wklad-45x45-jasiek-poduszka-wklady-jaski-biala-i6752957472.html
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
lepiej późno niż wcale:):):).
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
ja w temacie kulki silikonowej,bo zaczęłam ją wykorzystywać. Jak to jest, że ten sam sprzedawca na allegro a różna kulka? Pierwszym razem przyszła mi fajna kulka, a kiedy mi się skończyła zamówiłam jeszcze raz u niego. I przyszła mi trochę taka... mniej kulkowata, taka bardziej... ciągnąca (nie wiem, czy to dobre określenie). Jak rozpoznać dobrą kulkę, skoro wszyscy sprzedawcy wstawiają ten znaczek oeko-text?

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.