Wersja do druku

2 strony: < 1 2

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Całkiem fajna sukieneczka. Z czego jest góra?
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Hej Migotko, świetną kreację stworzyłaś i bardzo ładnie wyglądasz. Lalunia:)ze swoją sukienką niech się schowa. Ale dlaczego tylko jedno zdjęcie? Proszę daj więcej, by było widać sukienkę z tyłu. Ciekawi mnie czy ten pasek jest wiązany, czy na drugim boku sukienki też zrobiłaś takie przymarszczenie? No i z czego zrobiłaś górę sukienki, bo dół to chyba szyfon? Fajna sukieneczka, taka z fantazją, gratuluję.
Avatar użytkownika
Administrator
Kurcze ale fajnie wyszła! Bardzo mi się podoba fason no i kolorek - jeden z moich ulubionych :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Świeżynek
A wiec material na gore jest to satyna oraz koronka (na rynku znalazlam firanke i idealnie pasowalo dalam 15zl a koronki mam 4metry)pod biustem jest pasek ktory nie idzie przez plecy pasek jest zrobiony rowniez z satyny. Natomiast dol jest z tiulu i syfonu kilka warstw:) bylam ciekawe co sie stanie gdy dol naciagne i obszyje i sie okazalo ze fajne fale sie robia. Niestety wiecej zdjec nie mambo to bylo z wesela :) i dodatkowo zrobilam kwiatek z boku sukienki :) Jest to moja pierwsza sukienka bez wykroju.. uwierzcie mi ze szylam i prulam :( nie jest to idealna sukienka ale jestem z siebie zadowolona z reszta maz i rodzina tez hehehe
Avatar użytkownika
Świeżynek
Dodam ze mialbyc to kolor lososiowy.. kupilam material u dwoch roznych allegrowiczow i wiadomo kolory sie strasznie roznily bylam niesamowice wkurzona ale efekt kolorystyczny mi sie bardzo podoba :) trzeba bylo sie ratowac tym co sie mialo :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja poproszę w takim razie zdjęcie samej sukienki, bo bardzo ale to bardzo interesuje mnie ta koronka.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Dobrze postaram sie zrobic zdjecie i tej koronki firankowej :))
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Migotko, piekna kreacje mialas i w dodatku sama ja stworzylas ufff musialas sie napracowwc, brawo !
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Po pierwsze - dzień dobry. Po drugie - o co Ci chodzi? Po trzecie - forum jest rodzaju nijakiego - "to forum" a nie "ten forum". To a propos odmiany czasownika.

2 strony: < 1 2

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.