Wersja do druku

Avatar użytkownika
Świeżynek
Cześć wszystkim!

Chciałabym rozpocząć swoją przygodę z krawiectwem. Chęci mam wielkie i wyobraźnię, natomiast brakuje mi wiedzy..

Czy ma ktoś namiary na dobry kurs szycia we Wrocławiu??
:papa2:
Avatar użytkownika
Świeżynek
Podłączam się do pytania. Szukasz czegoś dłuższego czy raczej takie pojedyncze kursy?

Z tego co się orientowałem, to we Wrocławiu jest dość ograniczony wybór. Jeśli szukasz czegoś jednorazowego, to ze swojej strony mogę polecić kursy u Róży Rozpruwacz. Z kolei, jeśli chodzi o kursy długoterminowe, to jedyne co znalazłem to Kwalifikacyjny Kurs Zawodowy w Nova CE (po głębszym zapoznaniu się z ich oferta i umową, stanowczo odradzam), Szkoła Marzeny Daleckiej, ale o tym za wiele nie wiem lub Regionalny Ośrodek Edukacyjny i specjalność o nazwie projektowanie mody. Chociaż myślę, że te dwa ostatnie stawiają nacisk raczej na projektowanie i bardziej artystyczne podejście, niż stricte krawiectwo.

Ktoś wie coś więcej? :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja szukalam czegos latem i wydaje mi sie fajna oferta Boltercafee..warstaty krawieckie sa co tydzien, przychodzisz na 2.5 godz, szyjesz co chcesz i uczysz sie tego co potrzebujesz pod okiem krawcowej, kafejka jet blisko rynku..a koszt nie wydaje mi sie wygorowany, zadzwon do nich, zajrzyj, info jest na facebooku i w necie. Sama moze skorzystam, jak przyjade na dluzej do Wrocka.
Pozdrawiam :)

--- Ostatnio edytowane 2017-10-13 20:31:18 przez AsiaSu ---

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.