Wersja do druku

Avatar użytkownika
Świeżynek
Cześć, dopiero zaczynam swoją przygodę z krawiectwem szyjąc ubranka dla córeczki. Stara maszyna mojej mamy już niestety ledwo zipie i myślałam o zakupie jakiejś budżetowej maszyny. Ostatnio widziałam taką w Lidlu i wyglądała całkiem spoko. Co o niej myślicie?
Avatar użytkownika
Krawiec-Filozof
Wiesz, w sumie nie ma większego znaczenia, czy maszyna jest z Lidla, czy Tesco...
Lidl sprzedaje maszyny Silver Crest i Singer. Z Singerem jeszcze nie miałem przyjemności, natomiast Silverkę posiadłem w drodze nabycia za pomocą środków płatniczych i jestem z niej baaardzo zadowolony. Daje radę przy naprawdę ciężkich zadaniach. Ma tylko jedną wadę - ciasno pod stopką.
Wygląda na to, że trafiłem akurat na wyprzedaż starszych modeli, które były solidniejsze (kiedyś pisał o tym Bogdan - nasz guru od mechaniki maszyn).
Natomiast w temacie Singerów zgłoś do Ani (Czeremchy), bo jest w tej materii nie lada specjalistką.
________________________________________________________
Maszyna do szycia składa się z:
1. maszyny zasadniczej
2. maszynisty
https://www.facebook.com/Zibiasz
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
W Lidlu kolejne wyprzedaże. U nas są m.in. Singery Brilliance 6180, za 499,00 zł. Taniej nie widziałam.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
W "moim" Lidlu o godz. 10-tej widziałam 4 overlocki Singer S14-78. Cena chyba 499,-zł.

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.