Wersja do druku

Avatar użytkownika
Świeżynek
Hej :) chcę przedłużyć spódnicę z połowy koła, czy dodatkowy pas materiału który będzie na dole powinien być odrysowany po kole tak jak dół spódnicy czy zaryzykować i zrobić z prostego kawałka? Skłaniam się ku okrągłemu, ale chciałabym poznać wasze zdanie :)

I przy okazji też mam drugi problem, mam sukienkę w której podszewka z dzianiny jest 'na styk' i oczywiście się podwija tak bardzo, że jej długość nie przejdzie. Sukienka jest półprzezroczysta, to jakiś poliester. Da się wzmocnić jakoś dół podszewki? Myślałam o klejonce i dodatkowym przezygzakowaniu.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
avaril, najładniej będzie wyglądać spódniczka przedłużona po kole. No chyba że chcesz przedłużyć o 3-4 cm to można zaryzykować po skosie, ale radzę po kole - tak jak zamierzałaś. Jeszcze jedna możliwość - falbana na dole, tylko czy jeszcze coś takiego się nosi? Spódniczka z falbanką? Na temat podszewki dzianinowej nic nie poradzę bo takowej nie stosuję. Powodzenia.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Nie wiem czy dobrze zrozumialam z podszewka jest za waska? Jesli tak to mozna poszerzyc lub po prostu wymienic na nowa :)
Avatar użytkownika
Świeżynek
Z przedłużeniem spódnicy na koła zdecyduje się jednak na dołożenie materiału po kole, brakuje mi około 10cm. Ah te kurczące się sukienki z sieciówek.

Nie wiem czy dobrze zrozumialam z podszewka jest za waska? Jesli tak to mozna poszerzyc lub po prostu wymienic na nowa :)


W drugiej jest po prostu za krótka, podwija się. Nie chce mi się wymieniać na nową, z boku jest ładnie wszyty zamek i jak rozgrzebię to pewnie nie będzie czego zbierać :D

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.