Wersja do druku

Avatar użytkownika
Świeżynek
Mam na imie Darek, mam 19 lat i uczeszczam do Technikum Nr 1 we Wrocławiu (kierunek: Technik Technologii Odzieży)jestem w 4 klasie, zdałem już egzamin z szycia i jestem krawcem, jak na razie na papierze bo tak naprawde mało potrafie, przynajmniej tak uważam, jeszcze mam dwie kwalifikacje do uzyskania tytułu Technika. Bardzo lubie szyć i dobrze sie w tym czuje. Jestem kolejnym facetem na tym forum i miło mi jak napiszecie coś o sobie...

--- Ostatnio edytowane 2019-08-19 08:50:29 przez Daro98 ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Witaj Daro, zuch chłopak z Ciebie - i tak trzymaj, niech sobie gadają co chcą. Krawcy - mężczyźni istnieli od kiedy pamiętam (a pamiętam od przeszło pół wieku:):)) i byli cenionymi fachowcami. Wybrałeś konkretny zawód, potrzebny, dobrze się w tej profesji czujesz i to jest najważniejsze. Powodzenia.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Witaj Darku, sa u nas na forum prawdziwi faceci krawcy, tylko rzadko do powitan zagladaja :)
Gratuleje zdania egzaminu i na pewno sporo umiesz :)
Avatar użytkownika
Świeżynek
Dziękuje za miłe słowa, jakłucznik, AsiaSu. Ciesze sie ze zdałem egzamin, chodzi mi o to ze nie potrafie szyc odzieży ciężkiej: płaszcze, garnitury itp. tego nie uczą w szkole, dalsza nauka na pewno jest droga a nie stać mnie na to. Szyjemy jako ćwiczenia, a własciwie szyliśmy bo nie mam juz szycia w szkole sama teoria do egzaminu. : spódnice, bluzki i spodnie damskie, oraz poszczególne elementy: kołnierze, kieszenie itp., dla siebie uszyłem spodnie, koszule i kamizelke pikowaną .



--- Ostatnio edytowane 2017-12-07 23:31:36 przez Daro98 ---
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Daro nie przejmuj sie tym co kto mysli :) Tez jestem facetem i gadam o ciuchach czesciej niz moja dziewczyna :P
Avatar użytkownika
Administrator
Darku super! Gratuluję zdanego egzaminu :) Też chodziłam do technikum odzieżowego tyle, że w Żorach.
W mojej klasie chłopaków nie było ale o rok wyżej był jeden rodzyneczek :) Ciekawe jak potoczyły się jego losy, czy pracuje w zawodzie itd. Hmm.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Świeżynek
witam serdecznie. Jestem nowa. Zaczynam się brac za sztukę uzytkową... Nawet maszyne do szycia kupuję, bo sw. Mikołaj się dołozył :)
Kiedys robiłam na drutach szaliki :) albo inne proste prace. Co do szydełka to ciągle mam nadzieję, ze wyjdę poza półsłupki :) Teraz jestem na rodzicielskim z drugim dzieckiem i musze miec coś dla siebie co mnie odstresuje od codziennosci...
pozdrawiam
Avatar użytkownika
Świeżynek
Hej:papa:
Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam, fajnie że jednak są faceci którzy chcą szyć!!Pozdrawiam

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.