Wersja do druku

2 strony: 1 2 >

Avatar użytkownika
Świeżynek
Otrzymałam piękny prezent owerlok singer s14-78, lecz nie ma instrukcji w języku polskim,czy ktoś mi pomoże???
Wiadomość skomentowana przez Susanna :
Ta wiadomość została przeniesiona z kategorii INSTRUKCJE OBSŁUGI - MASZYNY.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ktoś tutaj miał podobny problem, z inną maszyną, poradzono napisać do Lidla (bo tamta maszyna była kupiona tam właśnie) o niedopełnieniu obowiązku sprzedaży towaru wraz z instrukcją obsługi w języku polskim. Poskutkowało. Zainteresowana dostała elektroniczną wersję polskiej instrukcji.:)
Sprawdziłam, wątek: Singer Tradition 2282 z Lidla, w części "Moja maszyna".

--- Ostatnio edytowane 2018-01-02 17:32:02 przez violina64 ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
jestem na etapie zakupu kilku profesjonalnych maszyn ale choćbym miała pęknąć z ciekawości to przez takie głupie nachalne reklamy które udają posty na forum nie zajrzę na tą stronę amen.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
:mysli:
Przepraszam, nie przyszło mi do głowy, że to może być potraktowane jako nachalna reklama, jakakolwiek reklama. Nachalne reklamy to tu:lucy85, majowa34. Poza tym sprzęt, o którym mowa w tym poście, raczej trudno nazwać profesjonalnym. Wszystkie maszyny do szycia i overlocki sprzedawane w tej sieci sklepów, dedykowane są przez producenta do szycia domowego.
Czy instrukcje obsługi zamieszczane na tym Forum w odpowiednim wątku, na prośbą Kochanej Pani Administratorki, to też nachalna reklama? Przepraszam, gubię się, cokolwiek zrobię lub nie, to komuś źle.
Pozdrawiam wszystkich z dobrymi i czystymi intencjami przyświecającymi temu miejscu.:)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
violina matko nie do Ciebie .Była tu reklama majowej i do tego piję bo trzy tematy pod rząd były zasmiecone postami z cyklu ja się nie znam ale ...jest fajna strona...gdzie mają profesjonalne maszyny.Chyba administratorka usunęła te posty w całości i wyszło bardzo głupio.Przepraszam :buzki:
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Spokojnie, nie gniewam się.:luzik: Ot, nieporozumienie wynikłe z dobrych intencji... Pewnie nie pierwszy i nie ostatni raz. Ważne, że szybko się wyjaśniło.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Witam serdecznie w ten piękny choć mroźny dzień. Nadszedł czas że mój S14-78 potrzebuje nowych noży. W związku z tym mam pytanie do Użytkowników tej maszyny - czy oddać noże do naostrzenia czy lepiej kupić nowe? Jeśli kupić - to gdzie? Szukałam w internecie ale nie udało mi się znaleźć. Proszę, poradźcie.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
=https://www.ultramaszyna.com/sklep/-/s/produkt/noz-dolny-gorny-do-overlocka-s14-78-komplet

To jest to ?

Ja bym wymienił na nowe kupione a na starych poćwiczył ostrzenie. W kwesti naostrzenia to jakieś forum nożowe.

=https://forum.knives.pl/ przykładowo.

--- Ostatnio edytowane 2021-02-07 20:58:49 przez Benedek ---
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
sprawdź sobie w castoramie albo u prywaciarza ile to będzie kosztowało, kamień szlifierski w twoim przypadku będzie chyba nakładka z wejściem na wiertarkie, to może coś zmalujesz, jak nie masz szlifierki. Tak ogólnie to ja mam u starego szewca jeden, w mistrzowskim drugi adres, chociaż nie wiadomo jak teraz po tym lockdownie.
Jeśli chcesz to jest jescze jedna możliwość - Karel Drbal i jego piramidka do ostrzenia noży. Wyłączmy ostrzałkę do noży i kamień osełkowy, bo to historia z kantem chociaż,chociaż...?

--- Ostatnio edytowane 2021-02-08 11:00:00 przez Koma ---
________________________________________________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko bardzo nudne i czasochłonne.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Taaa,kiedyś sprawdzałam, bo noże ci u mnie ze dwa i zapasowe chyba jeszcze też mam w owerlocku jeśli nie to może się teraz opłaca chociaż podwyżki już były.
Ostrzenie za to kłopotliwe bo szlifierek mini to nie każdy widział, to chyba instrument fantastyczny...
Kiedyś za 20 zł udało mi się naostrzyć noże w nożyczkach u wędrownisia gostka na wiertarce ale tak to okazja na wieki łucznik... Tak w ogóle to ja kamień szlifierski na wiertarę mam ale nie używałam bo nie miałam czasu,jestem w pędzie od lat paru. 36zł w sklepie były ze śrubkami.
________________________________________________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko bardzo nudne i czasochłonne.

2 strony: 1 2 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.