Wersja do druku

Avatar użytkownika
Świeżynek
Cześć wszystkim!
Bardzo proszę o pomoc, jeżeli ktoś się orientuje. Ogólnie sama sobie szyje, wykroje robiłam zawsze na papierze. Teraz chce zlecić samo szycie szwalni i nie wiem jak muszą wyglądać wykroje, które im dostarczę, czy to muszą być zwykle papierowe czy muszę mieć je zrobione w programie do modelowania. Kto musi zrobić stopniowanie rozmiarów i td.
Próbowałam znaleźć program w którym mogłabym zrobić dobry wykrój,stopniowanie oraz żeby można było wykroje poukładać efektywnie, ale chyba nie ma żadnego bezpłatnego , a kupować mi się nie opłaca bo są drogie. Bardzo proszę o pomoc!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Witaj
w zależności od ilości produkcji firma może przygotować szablony i stopniowanie ale bardzo mało firm chce to robić. Wszyscy chcą mieć gotową robotę najlepiej układy kroju z wszelkiego rodzaju szablonami do znaczenia lub zaprasowania. Jest to oczywiście ogrom pracy włożony w przygotowanie wszystkiego. program jaki możesz sobie przygotować to z darmowych wersji jakie są dostępne to Richpeace v8 na stronie producenta jest wersja chyba edukacyjna z możliwością nawet exportu do DXF i tworzenia układów w pliku PLT.
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Są firmy które digitalizują papierowe szablony ,jednak to czasochłonne a co za tym idzie kosztowne.Jeśli mała produkcja to proces nieopłacalny.

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.