Wersja do druku

Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam wszystkich:)Interesuję się szyciem już od ponad 10 lat, jednak jak dotąd sięgałam po maszynę sporadycznie. Niedługo zakupię upragnioną Janome HD 1800. Zamierzam więc bardziej rozwinąć moje krawieckie hobby. Liczę na Waszą fachową pomoc, zwłaszcza w kwestii doboru tkanin.
Avatar użytkownika
Administrator
Hej wieczna krawcowo! No to teraz jak dotrze wymarzona maszyna to nie ma odwrotu - trza szyć :) A co do innych kwestii to oczywiście, że pomożemy :]
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Nie ma wiecznie początkujących, są tylko "wieczni studenci" z czwartego roku :) .
Takich znam (i znał świat cały :angel:) masami.
Sam Billy Gates nie ukończył ekonomii, firmę założył na 4 roku.
Kwaśniewski nie otrzymał absolutorium z prawa.
Giertych "poleciał" na prawie na czwartym...
Bush nie skończył Harvarda, nie dano mu "przejśc" dalej, więc ojciec "wziął" go do Yale, na którym sam kiedyś studiował :)
Nie martw się więc wiecznym krawiectwem, ja zaczynałam jak ty, od dziecka szyłam z mamą która w czasach komuny też była tylko hobbystką, krawcową była ciotka i usiłowała mamie przyswoić coś więcej niż haftowane ręcznie bluzki a'la hippie, garsonki i spódniczki na gumce i z jeansu dla mnie :)
Dopiero po jej śmierci "wykoncypowałam" wśród forumowiczów, że ulubione hobby może być wzięte poważniej
:aparat:
Człowiek uczy się całe życie.
Pozdrawiam
________________________________________________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko bardzo nudne i czasochłonne.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Ja też :)

_______________________________________________________________________________________________________
Witam, polecam produkty bezglutenowe

--- Ostatnio edytowane 2018-03-13 21:01:42 przez monikakwiecien ---

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.