Wersja do druku

2 strony: < 1 2

Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Natknęłam się dziś na kolorowe taśmy nośne parciane i z ciekawości weszłam na allegro, czy tam pod tym hasłem znajdzie się coś kolorowego. I o dziwo zobaczyłam tam taśmę bardzo podobną jak z Twojego zdjęcia!
http://allegro.pl/folk-tasma-nosna-poliestrowa-50mm-1-metr-i7180270574.html
I sprzedawana na metry :)
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
I z dwóch stron jest wzór :)
Avatar użytkownika
Świeżynek
Właśnie też znalazłem ten pasek, ale on jest tak jakby nadrukowany, a ja chciałem taki, żeby wzorek był naszyty. :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Hej majortom, jeśli jeszcze poszukujesz - to zajrzyj do pasmanterii w Astrze (Wrocław-Gądów, ul.Horbaczewskiego). Są tam dwie pasmanterie - jedna naprzeciw księgarni i tam właśnie widziałam taśmy tylko nie zwróciłam uwagi na szerokość. Jeśli Ci zależy to mogę sprawdzić, przy okazji zajrzę do drugiej pasmanterii - tym razem naprzeciw poczty:):).
Avatar użytkownika
Świeżynek
Jakłucznik, jak będziesz przechodzić byłbym wdzięczny jakbyś zobaczył. Mi zależy na szerokości około 3-5 cm. Mam trochę daleko do Horbaczewskiego. 😉
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Byłam, widziałam, zdjęcie zrobiłam. Szerokość taśm od 3 do prawie 5 cm, cena za 1 mb od 15 do prawie 20 zł. To w pasmanterii naprzeciw księgarni, w tej drugiej - czyli naprzeciw poczty - są jakieś dwa albo trzy wzory, wąskie, nie spodobały mi się.

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Świeżynek
Dziękuje bardzo jakłucznik!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ale ogromny wybór - byłam ostatnio w Bonarce w Krakowie i mieli 2 kolorowe wzory (paski).
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Hej majortom212, a może bliżej masz do skrzyżowania ul.Powstańców Śl. z Hallera? Gdybyś jechał z centrum ul.Powstańców - to po prawej stronie na powyższym skrzyżowaniu jest apteka a przed apteką brama (wejście na podwórze), w podwórzu jest pasmanteria. A w pasmanterii m.in. interesujące Cię taśmy. O cenę nie zapytałam, wracałam z sądu i miałam mętlik w głowie. Powodzenia:):).


Avatar użytkownika
Świeżynek
Jakłucznik, wiem o której aptece mówisz. Koniecznie pójdę tam zobaczyć. Dzięki! 🙂

2 strony: < 1 2

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.