Wersja do druku

2 strony: 1 2 >

Avatar użytkownika
Świeżynek
Cześć :)
Poszukuję paski materiałów w takim "orientalnym" typie jak na zdjęciach.
Zależy mi, aby materiał miał wymiary 4-5cm x 120cm. Wie ktoś gdzie można taki znaleźć albo czy ma taki materiał swoją nazwę, aby go szukać?

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Witaj majortom212:):). Moim zdaniem ten "materiał" to taśma dekoracyjna, ozdobna, krajka - szukaj w pasmanteriach.
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Jakłucznik dobrze rzecze. Nawet na allegro są te taśmy, wystarczy wpisać krajka. Ja spotkałam się też z określeniem taśma żakardowa
Avatar użytkownika
Świeżynek
Dzięki za odpowiedzi. Szukałem w paru pasmanteriach we Wrocławiu, ale nikt nie miał, ani nie wiedział, gdzie mogę takie kupić. Ale dzięki odpowiedniej nazwie jak krajka i taśma żakardowa udało mi się znaleźć w internecie. 🙂
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
majortom212 cieszę się że znalazłeś. Ciekawam wielce co będziesz tworzył z tych pasków materiału w orientalnym typie? Proszę pochwal się gotowym dziełem:):). Bo moje dzieci używały podobnej taśmy jako paska do gitary, ja natomiast uszyłam kilka poduszeczek na igły/szpilki.
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Może wyczesane folk koszule, spódnice i portki :)
Avatar użytkownika
Świeżynek
Na Aliexpress jest sporo takich taśm o szerokościach od 5 do 12 cm pod hasłem "boho tape".
Avatar użytkownika
Świeżynek
Planuję zrobić kilka fajnych pasków do gitar :) Szyć jeszcze nie umiem, ale mam w domu maszynę do szycia i dużo chęci, więc może się uda :D Dlatego najpierw sprawdzam, czy uda mi się znaleźć wszystkie potrzebne elementy, żeby zrobić taki pasek.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A dlaczego miałoby się nie udać? Na pewno się uda, trzymam kciuki:):)
Avatar użytkownika
Administrator
Jeśli masz możliwość to zerknij sobie w Polimexie na te krajki - niedawno tam takie szerokie widziałam i od razu pomyślałam o pasie do gitary :) Jest to jednak droga sprawa tym bardziej, że tam kupujesz na rolki a nie na metr.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

2 strony: 1 2 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.