Wersja do druku

Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam dopiero co kupiłam maszynę do szycia cr7 redstar i pojawił się problem. Nitka która powinna być w bębenku podczas szycia zaczyna „owijać się” wokół bębenka od zewnątrz. Dodatkowo za jednym ukłucie nitka pobiera pare nitek. Nie mam zielonego pojęcia co może być przyczyna, jest może ktoś bardziej doświadczony i wie czy to usterka czy wada fabryczna?


--- Ostatnio edytowane 2018-03-22 14:30:24 przez Sszyje ---

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Możliwe, że to usterka lub wada fabryczna... Możliwe jest też to, że poprowadziłaś nitkę górną nieprawidłowo.
Zrób to jeszcze raz z instrukcją, ważne, aby stopka była w górze. A do szycia na dole : )))
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Hmmm?? Mnie to wyglada na źle włożoną szpuleczke z dolną nitką do bębenka. Sprawdź czy ta nitka jest prawidłowo poprowadzona, w instrukcji masz na pewno obrazowo przedstawione jak to wygląda.
Pozdrawiam Masza :)
Avatar użytkownika
Świeżynek
Te wersje zostały sprawdzone już przez moja koleżankę, która zna się na tym trochę lepiej, mówi, ze nigdy jej się coś takiego nie działo, a ma ta sama maszynę. Nie wspomniałam tez, ze pojawia się to co jakiś czas bo w między czasie wszystko jest normalnie i nie ma żadnych problemów
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Najlepiej założyć w innym kolorze nitkę górną albo dolną - wtedy będzie wiedziała na pewno, która nitka owija się wokół.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wg mnie należy też zwrócić uwagę na szerokość otworu na nitkę w bębenku - nie wiem jak to nazwać, po prostu przykręcić śrubkę lekko.

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.