Wersja do druku

Avatar użytkownika
Świeżynek
Ponieważ jestem na tym forum nowa, chciałam Wam pokazać jakiego rodzaju rzeczy uszyłam :) Pewnie „wprawne oko” będzie mniej więcej w stanie ocenić mój poziom (początkującego :oczko: )

Zaczynałam oczywiście od dzianin - single Jersey, dresowka :) T-shirty, proste sukienki oversizowe.
Później podjęłam próbę bardzie skomplikowanej (dla mnie oczywiście) sukienki- tez z dzianiny.

Ostatnio wzięłam się za tkaniny.
I tak uszyłam płaszcz z kapturem z fluszu, niestety bez podszewki, ale będę próbowała ją zrobić.
Zrobiłam formę na spódnicę podstawową i uszyłam z niej spódnicę ołówkową (na próbę, żeby wypróbować wykrój, z surówki).

Aktualnie szyję sukienkę żakietową bez rękawów, z podszewką z własnej konstrukcji (zrobionej z pomocą cudownej Pani Marii z kursu, na który uczęszczam). Bardzo jestem ciekawa, jak wyjdzie ostateczny efekt... :)

--- Ostatnio edytowane 2018-05-22 19:33:40 przez #JaskułaSzyje ---

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
wow swietne rzeczy :) Zdjecia tez calkiem profesjonalne :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Natalia, jak na szyjącą-początkującą nieźle sobie poczynasz, wszystkie Twoje "uszytki" spodobały mi się, najbardziej spódniczka-tulipan i sukienka z kratką. Jeśli można - to mam jedno zastrzeżenie, właśnie do tej sukienki. Wydaje mi się że lepiej by było gdybyś na tych kraciastych wstawkach ułożyła wzór kratki symetrycznie, od środka wstawki. Zwłaszcza tył jest taki niesymetryczny, mnie to trochę razi. Ale ogólnie sukieneczka jest bardzo ładna, a modelce to można pozazdrościć figury:):). Nie wiem czy dobrze wyjaśniłam na czym polega moje "ale". Myślę że nie sprawiłam Ci przykrości. Fajnie szyjesz, będą z Ciebie ludzie:):).
Avatar użytkownika
Świeżynek
wow swietne rzeczy :) Zdjecia tez calkiem profesjonalne :)
Dziękuję :) bardzo mi miło :)
Jeśli chodzi o zdjęcia jo jestem jeszcze większym laikom niż w szyciu :zawstydzony: ustawiam samowyzwalacz, aparat na statywie i jadę 😜

Avatar użytkownika
Świeżynek
Natalia, jak na szyjącą-początkującą nieźle sobie poczynasz, wszystkie Twoje "uszytki" spodobały mi się, najbardziej spódniczka-tulipan i sukienka z kratką. Jeśli można - to mam jedno zastrzeżenie, właśnie do tej sukienki. Wydaje mi się że lepiej by było gdybyś na tych kraciastych wstawkach ułożyła wzór kratki symetrycznie, od środka wstawki. Zwłaszcza tył jest taki niesymetryczny, mnie to trochę razi. Ale ogólnie sukieneczka jest bardzo ładna, a modelce to można pozazdrościć figury:):). Nie wiem czy dobrze wyjaśniłam na czym polega moje "ale". Myślę że nie sprawiłam Ci przykrości. Fajnie szyjesz, będą z Ciebie ludzie:):).
Bardzo dziękuję. :)
Oczywiście, nie obrażam się, jestem otwarta na wszystkie uwagi:) Faktycznie trochę się namęczyłam z tą kratka, żeby ją spasować, ale zupełnie nie pomyślałam, żeby była symetrycznie... Następnym razem wezmę to pod uwagę :okok:
Avatar użytkownika
Administrator
Super uszytki! Jestem pod wrażeniem, nie szyjesz jak początkująca i widać, że nie boisz się ani krojów ani tkanin:D
Brawo, oby tak dalej !
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Świeżynek
Bardzo dziękuję :) Bardzo polubiłam szycie i poprostu chłonę każdą możliwą wiedzę, jestem niecierpliwa, więc chciałabym wszystko od razu umieć :oczko: dlatego dużo poświęcam czasu nauce i jestem upierdliwie dokładna :D co jak się okazuje, w szyciu jest przydatne :oczko:
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Fajnie, projektowanie widzę, książki też polecasz :)
Kiedy to ja miałam figurę, na której zdjęcia i wykrój miały sens?
:aparat:
Trzeba te momenty wykorzystać, zdjęć sobie nastrzelać, uczyć się szyć ładnie! Popieram!!!

--- Ostatnio edytowane 2018-06-18 18:51:31 przez Koma ---
________________________________________________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko bardzo nudne i czasochłonne.

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.