Wersja do druku

Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam,

czy ktoś orientuje się, gdzie w Warszawie i okolicach znajdę dobrą szkołę, w której zdobędę zawód krawca?
Chodzi mi o szkołę zaoczną, w której faktycznie uczą a "nie odwalają robotę", gdzie mają dobrych nauczycieli.
Dodatkowo zależy mi, żebym nie była płatna np. 500/mc bo na taką mnie niestety nie stać i żeby miała uprawnienia do wydawania świadectwa potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie Krawiec - po zdaniu egzaminu przed Okręgową Komisją Egzaminacyjną.

Pozdrawiam
Ema

Avatar użytkownika
Świeżynek
Zespół Szkół Odzieżowych na Kazimierzowskiej 60 na Mokotowie. Jest szkoła krawiecka dla młodzieży i roczny kurs kwalifikacyjny dla dorosłych.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Dziekuje za informację :)
Niestety, zajecia w tej szkole odbywają sie w tygodniu (od pon do cz) a ja mam możliwość tylko uczyć sie zaocznie w weekendy.
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Patrzyłaś czy mistrzyni na Młocinach jeszcze uczy krawiectwa zawodowego? Robiła za dawnych czasów kursy zawodowe MEN, firma nazywała się "Elle", wklep może w internet, bo ona co prawda uczyła na starych maszynach, ale tak jak to rzeczywiście w zawodzie wygląda, overlock, stebnówka, konstrukcja. Indywidualny tryb nauczania, również w weekendy.

--- Ostatnio edytowane 2018-08-24 17:42:54 przez Koma ---
________________________________________________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko bardzo nudne i czasochłonne.

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.