Wersja do druku

3 strony: < 1 2 3

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
No teraz to kompletnie nie rozumiem.Krążek 0.5cm można przyszyć ale skoro chcesz miec jedną powierzchnię na czysto to jak?Maszyna przyszyje krązek do tkaniny ale na górze krązka będą dziurki i nitka.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Jakieś nitki czy szwy, na krążku nie przeszkadzają, to nie przeszkadza żeby nalepić taśmę obustonną, czyli jest ok.
Na razie tylko pytam, bo nie wiem czy coś z tego będzie..
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Zapakuj w kopertę i wyślij.
Avatar użytkownika
Świeżynek
jak pisałem wyżej na razie pytam
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
No więc krążek można przyszyć jak będziesz w fazie wykonawczej tego czegoś co wymyśliłeś :mysli: to mogę przyszyć,wystarczy wysłać.Pozdrawiam😄
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja miałam kiedyś naprawę pasa neoprenowego o podobnej szerokości - 5 mm i Izunia chyciła. Kłopot z tym,że na maszynie standardy podniesienia stopki to 1 cm. a igły to sprawdzić trzeba, no i są różne rodzaje gumy. Krążek to także korek do wanny i ma tyle samo mm. Pianka powiem szczerze to nie to co lubią maszyny, a jeśli coś nie jest gumką do tekstyliów o której podświadomie myśli "każdy" to nie kojarzy z tym problemów.
Tak naprawdę to b. zbity materiał, czyli mp. - z doświadczenia
- 8 warstw cienkiego poliestru :angel:
- "bogaty " haft :krzyk:
"kaleczy " i blokuje maszyny, oraz łamie cienkie igły.
I bynajmniej nie maszyny "cienkusze" z marketu pod biedronką.
Fotkę daj, ale do gumowych naszywek o takiej grubości, podejszew czy sztywnej skóry - tak jak w przypadku grubej torby czy buciora - lep0iej mieć szewskie kopyto.
Zapytaj szewca, kaletnika albo krawca, jak nie masz doświadczenia, ja teraz - na dniach borykam się problemem jak espadryle naprawić, i wszyć nowe gumy, albo coś wyhaftować, bo zepsułam już mnóstwo rzeczy mając nadzieję na sukcesy.
Neopren spowodował w mojej maszynie tylko coś w rodzaju pijackiego transu, ale szyłam b. wolno.
Po prostu przez te materiały igła przechodzi z pewnym oporem, i po przesunięciu transportera duża jej część jeszcze nie wyszła z materiału. Lepiej sprawdzić czy wchodzi jakakolwiek igła, czy tak może jak w skórę licową.. Kurtkę z cieńszej skóry uszyjesz jeszcze na maszynie, ale buta już nie. Sprawdź ręcznie czy igła chodzi,ile musisz użyć siły. Jak nie to do szewca. Może lepiej przykleić butaprenem - jak trampki?
A. teraz zauważyłam zdj.i resztę dyskusji,gdzieś się ukryła.
Posta zostawiam, nie chcę pisać drugi raz, ale zapytaj jeszcze może szewca. Obawiam się, że dlamaszyny doszycia to nieosiągalne.
Pozdr

--- Ostatnio edytowane 2018-07-03 20:49:38 przez Koma ---
________________________________________________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko bardzo nudne i czasochłonne.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
.Na domówce nikt tego nie przyszyje ale na kaletniczej spojnie dam radę.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Uhm, chyba że ci zostanie igła w korku do wanny.
:rotfl:
________________________________________________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko bardzo nudne i czasochłonne.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dam znać jak polegnę:glupek:

3 strony: < 1 2 3

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.