Wersja do druku

3 strony: 1 2 3 >

Avatar użytkownika
Świeżynek
Czy wykonalne jest przyszycie /wszycie/ do rogu materiału /ortalion/załóżmy po 5 cm od krawędzi materiału, gumowego krążka o średnicy 5 cm i grubości 5 mm?
czy technicznie można to jakoś wszyć?
Dziękuję
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Możliwe.Jeżeli krążek nie przesuwa się pod stopką można gumę smarować wodą z płynem do naczyń lub uzyć stopki tefonowej.Od spodu materiał dobrze by było czymś podłożyć n.fizeliną o ile ta strona będzie niewidoczna.Można też np tą gumę podkleić taśmą kaletniczą nie będzie się tak przesuwać trakcie szycia .
Avatar użytkownika
Świeżynek
Nie za bardzo zrozumiałem, bo ja maszynę to tylko widziałem...
jaki byłby koszt przyszycia takiego krążka do materiału; ortalionu?
rozumiem, że trzeba go jakoś obszyć, bo jedna strona krążka ma być na wierzchu
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Może jakieś foto tej gumy i tego rogu tkaniny,bo byc może się nie rozumiemy.Koszt przyszycia jednego :mysli: zrobiłabym znając siebie za czekoladę:mniam: Przyszycie gumy wymaga odrobiny wprawy i najlepiej przemysłowej maszyny.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Często krążki,owale,prostokąty z gumy logo przyszywane np do kurtek mają dookoła taki rowek i w nim szyjemy.
Avatar użytkownika
Świeżynek
aha, żadnych zdjęć ani rys. nie mam, krążek gumowy, #3,4,5 mm takie z reguły są giętkie, wyginają się i mówiąc obrazowo zależy mi na przyczepieniu /przyszyciu/ takiego krążka do ortalionu. Szczerze mówiąc jak pisałem wcześniej nie wiem czy trzeba robić właśnie jakieś kieszonki ... bo przez gumę chyba nie przyszyje :) ważne aby się trzymało no i z jednej strony ma być widoczna guma.
Byłabyś gotowa coś takiego przyszyć, na razie dwa krązki?
trochę czasu jeszcze mi z tym zejdzie
Avatar użytkownika
Świeżynek
Koczelada będzie duża, studencka:mniam:
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Bez problemu maszyna przyszywa gumę.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wysłałam info na priv
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Jak krążek będzie przyszyty, to mogę prosić o zdjęcie? Zamykam oczy i próbuję sobie wyobrazić ten wszyty krążek i nic.

3 strony: 1 2 3 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.